Problem vo vzťahu - kamarátsky vzťah priateľa s bývalou

Slečnanebezpečna

Bývalý môžu byť len kamaráti (nemusia mať nič medzi sebou) ale určite to tak necítia že sú len kamaráti :-) To som si istá na 100% zo skúseností keď som mala už svoj šťastný vzťah a on mal tiež šťastný vzťah ale medzi nami to nikdy nebolo a nikdy nebude len kamarátstvo :-)
A samozrejme neskôr sa to zvrtlo a mali sme sex o ktorom do dnes nevie ani jeho priatelka ani moj ,dnes už bývalý :-)

lettie.en

Ako som si všimla správy typu ''slušne sa rozísť dnes nevie každý'' tak to už hneď musia ostať kamaráti??? Môj priateľ sa veru nerozišiel so svojou ex ani slušne a ani v dobrom a predsa len sú v kontakte a taktiež mi to vadí ... Sme spolu už dosť dlho na to aby si uvedomil čo vlastne chce... Ona už má dávno muža a decko ale očividne sa nebráni písaniu si s ním a ani on s ňou .... Tiež ma to trápi ... Ona mu ublížila zachovala sa jak chudera po ich dlhšom vzťahu ale on akoby jej nedokázal povedať nie a stále si píšu... Samozrejme pánko všetko vymazával keď som mu na to pár krát prišla ... Ale pár mesiacov dozadu som zbadala správy a samozrejme som to hneď riešila a on mi povedal že to nepísal on že sa mu tam asi niekto nabúral... S prepáčením ... NO KOKOT! a on si myslí že som padla na hlavu???!!! Veď aj dementovi by doplo že ojebáva ... A to ma na tom mrzelo najviac že takto úboho ma klamal veď škôlkár by si vedel vymyslieť lepšiu výhovorku ... No len on mi už toľko krát klamal že už mu proste neverím ... Nikdy som v predošlých vzťahoch nejak moc nežiarlila a on zo mňa urobil top žiarlivku ... Proste ja ho milujem ale už mu neverím a toto mi vyčíta stále, že mu neverím ... No nech sa nečuduje ... Keby sa k tomu postaví ako chlap a povie mi do huby pravdu a ne jak chudák klamať a len vymýšľať výhovorky a k tomu také smiešne a úbohé!!! No bol pár mesiacov kľud a celú noc mu vibroval mobil a jasne že ja som sa na to budila zatiaľ čo on spal jak zabitý ..Tak som zobrala mobil do rúk že mu vypnem internet a samozrejme správa... OD NEJ... A predstav si žiaden FB ale WZP a ani nemal jej meno mal ju pod písmenom zrejme aby som na nič neprišla ale ja som na to prišla keďže holka má na WZP fotku ... Ja piča som síce veľmi ťažko ale pomaly začala pripúšťať, že možno by som mu naozaj mala začať znovu veriť ale po tomto mi stačilo ..Správu som si samozrejme neprečítala ale rovno som ju vymazala a omylom aj jej číslo (UPSSS) .... No asi týždeň na to sa to opakovalo ale pánko ju mal uloženú pod úplne iným písmenom ... Takže z toho som pochopila že si s ňou vypisuje pretože som aj zistila že s ňou volal cez fb (asi preto aby si znova vypýtal číslo keďže ja som ho vymazala) takže asi toľko ... A potom mi ide plakať že mu neverím ...on sám si za to môže

Kriskros

Byvala mojho ex mu vyvolava kazdy den,, ma stale kluce od jeho bytu, ked ideme niekam na vikend tak u nas prespi, poziciavaju si prachy, veci, vola ho stale na vino,, neustale ho kontaktuje, je to neunosne,, priatel vravi ze s nou uz nikdy nic nechce mat, ja mu to verim, ale myslim ze to ukoncim ak sa bude stale miesat do nasho vztahu,, vztah v trojke je na h,,no

mily22

no moj priatel ma tiez velmi dobre vztahy s byvalou..pisu si,chodia si na oslavy narodeninove a blabla..leze mi to na nervy pravdu povediac,ale on furt hovori,ze je rad ze sa s nou rozisiel a lubi len mna,a co bolo bolo..tak ja neviem no..zatial to nechavam tak.ale preverujem B)

Mimulus

doubledog :)

kris kros - ja som nikde nenapísal, že ak sa dvaja rozídu tak sa musia neznášať alebo by mali na seba zabudnúť. Ja len tvrdím, že kamarátsky vzťah ktorý vznikol z milostného jednoducho neexistuje. Ale pekne si to napísal :)

snehuliatko

no moj priatel ma zase dieta s byvalou, tiez to nie je nic prijemne bola by som najradsej keby to vsetko nebolo, ale nic s tym nespravim, cela jeho rodina si s nou rozumie, preto ja sa radsej od nich drzim stranou a neriesim to a ty mu sice zakazat nemozes, ale POVEDAT mozes, ze ti je to neprijemne a on by s tym podla mna urcite mohol nieco spravit ak mu zalezi na tom ako sa ty citis..ja to urobit nemozem o to je to tazsie takze ked mas moznost, urcite mu podla mna o tom povedz nemusis nejako extra vysvetlovat, povedz ze ti je to neprijemne ak to nepochopi, tak je hlupak :D je to pre zenu dost ponizujuce

kris kros

mimulus v niecom mas iste pravdu, ale kazdy vztah je jedinecny, neznamena ze ked sa dvaja rozidu, musia sa neznasat, myslim ze chovat sa k sebe ako ludia aj po rozchode je urcita ucta k tomu ze som s danou osobou prezil nejaky dlhsi cas, ale kamaratstvo a stretavanie sa podla mna znamena ze si chybaju v niecom, alebo ten vztah moc o laske nebol