Tucna?

Mimulus

To by bol čo za svet ak by všade behali 50 kilové ženy??? Nič v zlom ale už to začína byť trápne! Je tu nastavená veľmi zlá spoločenská uniformita!!! Idem po ulici a všetky ženy rovnaké! Váha, okuliare, vlasy, postava, oblečenie. už sa ani nepamätám kedy som naposledy videl zaujímavú tvár. Každému sa páči niečo iné - ak sa cíti zakladateľka dobre tak podľa mňa nemusí nič riešiť!

wildwind

a uvedomte si ze 50 kil na 160 cm nie je anorexia, preboha, co ma byt ako tulen a vazit 80 kil? podvaha na 50 kg by bola aspon od tych 170 cm..

wildwind

prepacte, ale co tu trepete niektori ze jej vaha je v poriadku? podla mna je 64kil na 163 cm vela..ja mam 171 a vazim 56, kebyze mam tolko co ona, tak uz aj ja som tucna a to som omnoho vyssia...dievca este sa trochu posnaz a bude to ok. aspon na tych 58-56kg

Agnes999

Iba Katka: Ja som mala kedysi pri 174 cm tiez tak 59 kil, cize som bola vtedy ako ty teraz. Mam aj foto z tej doby: imgupload.sk no podla dnesnych kriterii krasy a chudosti som bola asi spekata obluda. Som asi divna, keby som nikdy nechcela byt chudsia.

Sandri

163 a 50rozhodne nieje anorektička :D mam 162 a 54 a ...nie som sucha mam aj prsia aj zadok dokonca aj väčšie brucho...a ked schudnem na 50bude to idealne anorektička by bola keby mala 46 kg a menej !!!

Iba Katka

No neviem, ja mám 173cm a 58-59 kíl a stále by sa našli miesta z ktorých by sa dalo kilečko zhodiť. Počas školy som mala 170-173 cm a mala som nejakých 53-56 kg a rozhodne som nevyzerala ako anorektička, dokonca aj s tou váhou som mala väčší zadok, kedže ho mám zdedený.

Agnes999

Hovor si co chces, 163 cm a 50 kg je anorexia, taka baba nema ani rici ani cici pokial ich nema umele. Je to len kost a koza, podla bmi ma podvahu a tym padom zvysene riziko niektorych chorob. To, ze teraz vo svete frcia anorekticky a z bilboardov na nas civia dievciny, co vyzeraju jak keby usli z koncentraku neznamena, ze je to zdrave.

uprimnost

Agness, trosku trepkas... Ja nevravim ze je pekne byt anorekticka, ale na vysku 163 je vaha 50 ideal, proste pekna stihla baba. Ale stavim sa, ze ty si buchticka a tak tu obhajujes buchtnatost. Podla mna je jedno, ci je zena stihla, ci tucna, dolezite je ako sa citi. Ale na otazku ci na 163 cm je 63 kil vela, odpoviem uprimne, ze vela. A myslim, ze chlapov co chcu stihle baby je velmi vela. Skor by som povedala, ze je par takych co su na buchticky.