Kozmetika bioderma

fazula

:) neboooj, praveze on sa ma patlat vo velmi jemnej vrstvicke, a ma take zvlastne zlozenie, ze fakt ti staci kvapocka na cely ksicht. vlastne, ono sa to patle iba na postihnute oblasti. no casto som si davala aj na celu tvar, mala som akne vsade. vydrzal mi ten kremik fakt dlho. az som sa cudovala :) len neviem ti presne povedat, ako dlho..

fazula

uvivala som sebium H2O , aj sebium AKN krem, neviem si to vynachvalit a vrelo odporucam. ale ako uz pisala nora, treba pouzivat naozaj len jeden druh kozmetiky, nic viac. a pravidelne, rano + vecer si osetrit tvar. ja som to tusim "brala" 3-4 mesiace, ale akne mi ozaj zmizlo, nemala som 100%nu plet, ale akne bolo naozaj prec.

vyraska

jedna kamoska mi povedala ze pouzivala tuto kozmetiku a ze jej pomohla ale musela to pouzivat stale. Pitala som sa jej co pouzivala. povedala ze ten píling a nejaký krém ale mne kozna odporučila BIODERMA Sébium AKN 30ml no ale ked som videla ake je to male a drahe....

vyraska

no ja som si dnes kupila ten píling a hned som aj vyskusala a ponom mam taku hladku tvar a mam tiez akne a dost zle tak uvidim a este by som sa chcela opitat na tento krem BIODERMA Sébium AKN 30ml ak ho niekto použiva tak mi povedzte aky je a ci sa vyplatí ho kúpiť.

janka

Neviem, či ste už zaregistrovali na lekárňach dermokozmetiku Eucerin. Je fakt super. Dlhoročne som používala biodermu, no prešla som na Eucerin. A neľutujem vrelo doporučujem.

malinka

Mne ju odporucila kozna, konkr. Sensibio AR na predchadzanie tvorbe cervenych ziliek, kedze mam na to dedicnu nachylnost a dost mi praskaju, vseobecne su vraj Bioderma pripravky dost ucinne(ako Vichy, La roche a spol. co predavaju v lekarni, ale najviac zasahujucim cinitelom je ODOLNOST akne, ak je velmi huzevnate, budes potrebovat antibiotika), mne osobne na akne nepomohla ziadna kozmetika, aj ked tie druhy z lekarne som neskusala, spolahla som sa na Zineryt, aj ked po jeho vysadeni sa akne viac-menej vracia, vyhodou je dlha doba do vytvorenia rezistencie bakterii voci ucinnym latkam.

vonkajsiavyziva

Aj keď som sprostredkovateľka inej kozmetiky, tak môžem potvrdiť, že s touto kozmetikou majú zákazníčky veľmi dobré výsledky. Takže ti ju môžem odporučiť.

lencok1

myslim si ze je fajna, ja som bola spokojna...teraz som sa k tejto kozmetike opat vratila, nakolko sa mi troska pohorsila plet...treba pouzivat pravidelne, vysledky sa dostavia