Prečo nechce vzťah?

Príspevok v téme: Prečo nechce vzťah?
nechapajuca

Ahojte, kamarátim sa s jedným chlapom už vyše troch mesiacov, ani neviem ako to prišlo a sme spolu každý deň, každú voľnú chvíľku..u mňa sa prehĺbili city, no uňho podľa jeho slov nič a tak isto sa nechce viazať, teda žiadny vzťah a podobne..asi tam nepreskočila z jeho strany žiadna iskra :( no ale aj tak nechápem prečo teda trávi toľko času so mnou a prečo mi všetko platí, hocičo pre mňa robí, zavezie ma kam chcem, kedy chcem, je voči mne veľmi obetavý, dokonca mi zaplatil teraz aj pobyt...jednoducho nejde mi to do hlavy..môže niekto toto robiť pre druhého len preto, že ho má rád ako kamaráta/kamarátku? o čo mu vlastne ide??? ja sa už nevyznám v tomto svete :(

lost

tak v tom sa musis rozhodnut sama !!! :D

lebo to je tvoj zivot :)

ale osobne by som poradil, i ked mnoho ludi sa tomu vzdy smeje, chod za srdcom, a kasli na ine logicke potlacovania.

svet rozum vnima 2 castami.

1. je rozpravkova
2. je realisticka

ta prva je po kazdom peknom napade fackovana tou druhou castou realitou.

a ta realita cast, to je len odraz toho, co do nas spolocnost vtlka, ze je vestko nemozne..

a tam citim zavist, ze ak sa nepodari mne, nepodari sa nikomu..

cize nie, neukoncuj to :D bojuj dievca.. bojuj... (ukoncit to mozes neskor)

ale mozno je moja rada zla, neviem :) to zalezi od toho, ci si ochotna sa aj popalit, pri hladani svojho stastia..

nechapajuca

takže spravím dobre, ak mu poviem, že som doňho zamilovaná a že si už ďalej nechcem ubližovať, preto koniec stretávok??? netreba už tomu dávať teda čas???

konvalinka19

Ja si myslim ze takyto vztah - kde jeden lubi a druhy (asi)nie, nema buducnost ... Mozno mu je s tebou dobre, ale nie si proste ta jeho "prava"... Ako pisala mihihi - tiez byt na tvojom mieste urobim to ako ona.. cele to ukoncim.. daj mu cas ..mozno sa uvedomi a vsetko pochopi ..
ak nie, tak lepsie pre teba..
vela stastia :)

lost

Mozno mu nedostatocne davas najavo city a berie ta len ako kamosku? :D
Alebo len vyhral loteriu no.. a nema koho brat na tie veci..
spytaj sa ho priamo, ako to maju vediet cudzi ludia :D
prilis vela premennych..
ale osobne BY som tiez kupoval dovolenky a cokolvek pre kamarat... ov, ci ky?
nikto nechcel :D
zistil som, ze sa to da aj osamote a vobec to nie je zle.
takze uzivaj si kym sa da :D
lebo skor ci neskor si to rozmysli podla mna

mihihi

Trvalo to dokopy asi 5 mesiacov.. ale fakt ze ho nesmies sklamat, ten dovod k dovere mu musis dat. samozrejme, kazdy vztah je o niecom inom. ak uvidis po dlhsom case ze to s nim nehybe, tak maj v sebe hrdost,nechaj ho tak..v zivote nieco odide aby mohlo prist nieco lepsie :)
a nikdy som sa mu nevyhrazala ze bud alebo, ale povedala som mu, ze viem ze takto kamaratsky to z mojej strany nebudem vediet udrzat, a ze si nechcem ublizovat, pretoze je tazke byt s niekym koho lubis a on teba nie, ze raz to skonci .. pak sme sa nevideli asi mesiac, pretoze odisiel do zahranicia.. po mesiaci odlucenia mu doslo co doma nechal , sam mi to povedal, ze takeho cloveka si nemoze nechat ujst.. takze happy end, taky isty prajem aj tebe, drzim ti palce!:)

nechapajuca

mihihi takže koľko to trvalo kým ti začal úplne dôverovať? hm? a mali ste teda aj pauzu od stretávania sa? až potom mu to došlo či ako? čo ty hovoríš teda? mám počkať alebo mu povedať, že sa mi to už takto nepáči?

mihihi

Az sa smejem, ked citam co vsetko si tu k vasmu "vztahu" popisala , lebo presne, presne to iste som zazila rok dozadu. Spoznala som chlapca,on tristvrte roka po rozchode po vyse 5 rocnom vztahu. Rozumeli sme si skvelo vo vsetkom, uplne, ako najlepsi kamarati, spravil pre mna hocico, dokonca sa ku mne spraval ako k priatelke, ochranoval si ma, hovoril mi ako ma ma rad. Spavali sme spolu, pretoze sex obaja milujeme a sedime si v nom. Po case som sa donho samozrejme zamilovala. (i ked vztah sme najprv nechceli, boli sme rozhodnuti, on chcel este volnost, ja takisto..a tak vsetko so vsetkym) On stale vztah nechcel. Preco? odpoved jednoducha. nemal vo mne vybudovanu doveru, bal sa sklamania,takeho,ake zazil pri predchadzajucom vztahu ktory bol jeho jediny.. Po case ked sme si tu dostatocnu doveru vybudovali, sme sa dali dokopy, a chlapec sa do mna zamiloval ako maly :)a odvtedy sme spolu, stastni a zalaskovani, planujeme spolocnu buducnost.. Ked som sa ho nedavno opytala preco ma nenechal len tak ist ked nechcel vztah , a spraval sa ku mne milo aj ked vedel ze nic nechce, povedal, ze sa bal ze o mna pride, pretoze ma mal velmi rad, a potreboval viac dovery..
Takze mila "nechapajuca" :)Mozno tu bude dovodom - nema v tebe zatial dostatok dovery, a ta ja teda najviac potrebna :)