Mávate pocity mdloby?

Príspevok v téme: Mávate pocity mdloby?
trubka

Mávate niekedy pocity mdloby? Dnes to na mňa prišlo v robote, trvalo to cca. hodinu, nie nonstop, tak v návaloch, neodpadla som, ale vypýtala som sa potom radšej domov, lebo som nedokázala fungovať, tu to prešlo. Už sa mi to stalo aj predtým, asi tak pred 4 mesiacmi. Z čoho to môže byť? Mám 33 rokov, raňajkovala som, pila som vodu, v miestnosti bol normálny vzduch, nedávno som absolvovala sériu vyšetrení kvôli závratom,ktoré momentálne nemám a všetko bolo ok. Poradíte mi? Dosť ma to vyplašilo a už sa vidím zajtra, že sa budem v robote sledovať, či to na mňa nepríde zasa. :(((

trubka

no echo srdca mi robili, je to ok, tak budem pokracovat dalej :)

Tí s červeným sú asi zaregistrovaní, či? Lulu, ty si?

Lulu2011

trubka - podla mna chod na kardiologiu, nech ti urobia echo srdca, ja mam prolaps mitralnej chlopne a tam prudi cez tu chlopnu nejak inak, takze tie pocity mam zrejme z toho, tak mi to vysvetlila dr. ak ti tam ni nenajdu chod na neurologiu - tam zistuju to ucho vnutorne, potom mozes skocit aj k ortopedovi s tou krcnou chrbticou a ak ti nic nenajdu, tak smer psychiatria :D tam posielaju ludi, co maju pocit na odpadnutie