Dado Sens - skúsenosti

mydia

katika a máš ty konkrétnu skúsenosť s touto značkou, alebo to si písala vo všeobecnosti o objednávaní si cez nejaký eshop??
ja som od švagrinej počula, že by mala byť táto značka vhodná najmä pri nejakých problémoch s pleťou, aspoň ona mi tak spomínala jedného času, keď sme sa bavili o takých tých babských veciach :D

katikaluz14

Lantalia-myslím,že nie je vôbec problém s tým,že objednať si kozmetiku cez net.Ja som tak už viackrát objednávala a zakaždým to dobre dopadlo.Prišlo mi všetko,čo som objednala a rovno domov.Super,že som nikam nemusela chodiť.:)

lantalia

Tak ja praveze mam uplny opak. Ja mam suchu plet. Tak neviem. Da sa kupit aj v drogerii? Myslela som, ze to len cez net, lebo som si nasla eshop, cez ktory by som si ju vedela objednat.

swistica

Mala som radu na mastnu plet. Mne nevyhovovala. To vsak neznamena, ze ide o zlu kozmetiku. Zalezi aku mas plet a aku radu chces vyskusat. Kupis v drogerii Muller.

lantalia

Ahojte, mate niekto skusenost s touto znackou? Myslim teraz niekedy? Pocula som o nej nedavno, ale nikto v mojom okoli, z mojich kamosiek ju nepouziva, preto neviem ci mam si skusit nieco objednat z nej ci nie. Ci je to kvalita, ci ee. Bola by som vdacna za kazdu radu :)