Našla som priateľovi na FB správy, kde ma ohovára....

Príspevok v téme: Našla som priateľovi na FB správy, kde ma ohovára....
alzbetka19

Ahojte,
priateľ si nechal u mňa zapnuty FB...a ja som neodolala...zaujmalo ma co o mne pise, tak som si do vyhladavania v spravach dala moje meno....a pise o mne same kydy...neodpustitelne...u mna skoncil, len neviem ako mu povedať co je pricinou rozchodu? stale mi hovori, ze necie kde urobil chybu, ze sme sa nepohadali a dobiedzaju do mna aj kamarati, ci mi sibe...teraz na mna vsetci pozeraju ako na vyvrhela...ale bojim sa, ze ked mu poviem, ze som bola na jeho FB a videla som ze budem ja ta zla...co si o tom myslite?

Sharon85

Naozaj nie je pekne takto snorit, ale zas na druhej strane ak by si to neurobila, asi by si sa o tom nedozvedela a len by si dlhsie zostavala s chudakom, co za to nestoji. A keby si mu povedala, ze i si myslela, ze je to tvoj FB, ze si si nevsimla uvodnu fotku alebo co ja viem co, tak by to neslo?? Alebo mu rovno povedz, ze vies ze sa to nerobi, ale aspon si sa vdaka tomu dozvedela to a to a hotovo. Alebo ako radi "odpovedam", nezmienuj zdroj a hotovo. Je to tvoja vec. Kydat na priatela je rozhodne horsia vec, ako niekomu snorit na FB.

odpovedam

povedz, ze si sa o sebe dozvedela iste veci a spytaj sa ho, preco to pise inym, ale nehovori tebe. Nemusi vediet, odkial to mas. Proste povedz, ze to nie je podstatne a ze zdroj si nechas pre seba. Nie je pekne, ze si mu na fb liezla, no nie je pekne ani to, co spravil on. na rovinu sa ho opytaj.