Valentín

kardinal

Prečo Valentína hneď premieňať za hmotné statky?

telefóny, tablety, televízory ...

ste sa zbláznili?

Môžeš ho ráno o piatej zobudiť nádhernou vrúcnou fajkou s vyvrcholením do tvojich úst. Ak sa ti to hnusí, tak to hneď môžeš vypľuť na zem. Alebo divoký ranný sex, ak je ti predchádzajúci nápad nepríjemný.

Mužovi nikdy žiadne hodinky ani rifle neurobia takú radosť, ako poriadny sex. Ak je to muž.

davod

Možno aj nejaký telefón, alebo tablet by ho potešil, prípadne holiaci strojček.
Keď chceš môžeš sa inšpirovať ;)
www.domoss.sk

davod

Myslím, že aj nejaký ten telefón alebo strojček na holenie by ho potešil :)
skús pozrieť tu, možno ťa niečo inšpiruje :) - www.domoss.sk

Blondula

shy .... ja som plysaka nikdy nedostala na nijaky sviatok !! :D darcek ma potesi hocijaky.....teda ako sa to vezme ,jeden frajer "mi" raz kupil hada :D vzdy ked sa blizil nejaky "valentin" a podla otazka medzi recou,ze co take mi priatel kupi,tak som vzdy povedala,ze mi je to uplne jedno,ale len nech to neni volaky plysak :D :D a tak aj bolo,pokym som dlhe roky nemala prezyvku "lienocka" a vtedy som dostala malinke plysove lienocky,ktore ma uzasne potesili :D mam ich ich doteraz a to je uz vyse 10 rokov :P

jahodka123

Ja vsádzam na overené a to kvalitné boxerky a raffaelo. Ak stihnem, tak vyberem niečo erotikuš aj pre seba a poteším tak ešte raz oboch :)

M 25

doubledog, si asi jeden zmála chalanov .. len som prekvapená, milo samozrejme :)

a vôbec, som prekvapená každým , čo má rád Valentín :)

cherryberry- geniálne :D