Dozivotny vztah

Príspevok v téme: Dozivotny vztah
.

Ludia chcem sa opytat, ked vidim ako to nefunguje ludom okolo nas.
S manzelkou sme sa spoznali, ked sme mali obidvaja 18. Obidvaja sme prvi sexualni partneri. Sex sme mali asi 2 mesiace po spoznani sa. Zobrali sme sa po 2 rokoch. Po dalsich 3 rokoch sme mali syna, ktory ma teraz 18 rokov. Manzelku fakt naozaj neskutocne milujem, som do nej po usi, co sa prejavuje aj vsimavostou, stale sa ju snazim niecim prekvapovat, som k nej pozorny, galantny, nikdy nezabudnem na ziadne vyrocie ani sviatok. Nikdy som jej nedovolil robit tazke veci, aby si neublizila, lebo si myslim, ze zeny na to nie su stavane. Hocikedy jej iba tak kupim nieco z lasky alebo nejaky vylet s nejakym prespatim niekde a tak. Milujeme sa kazdy den, niekedy aj 2 x. Nikdy som ju nepodviedol, naopak, vela bab som musel odmietnut - oni ked vidia ako sa k nej spravam a ako sa mame radi, tak sa snazia asi mat taky isty vztah a asi si myslia, ze to dosiahnu tak, ze ma zbalia. Som doslova vdacny za kazdy den, co s nou mozem stravit. Dokonca som kvoli nej odisiel z prace a spolu podnikame, lebo mi chybala tych 8 hodin, co som s nou nebol (aj ja jej :) . Syn ked ide na zurku, tak vsetci jeho kamarati maju bud rozvedenych rodicov alebo su sice zobrati, ale je to druhe, ci tretie manzelstvo. My ked spolu o tomto s manzelkou rozpravame, tak si pripadame ako blazni vo svete, kde nefunguje ziadny vztah. Prosim vas je tu niekto, kto ma takyto vztah alebo pozna aspon niekoho? Zaujimalo by ma, ci sme az taka velka vynimka alebo sa najde dost takych parov ako my.

mily22

gratulujem,v mojom okoli myslim ziadny takyto par nie je:)
ale napadaju ma manzelia Heribanovci, ti viackrat prezentovali ako im to stale klape a iskri aj po x rokoch manzelstva:)

ivka1595

Určite nie ste jediní :) Mám 21 rokov, moji rodičia sú spolu 21 rokov, mám dvojročný vzťah s priateľom, ktorého rodičia sú spolu od 16 rokov, v 25 sa zobrali po dlhom chodení.. Sú mi veľkým príkladom, a veľmi ich obdivujem, presne takýto život by som raz chcela mať, taký silný vzťah.
Keď sa pozriem na svojich spolužiakov, ešte zo strednej napríklad, asi len dve spolužiačky sme mali obidvoch rodičov, ostatok rozvedených rodičov, a zatiaľ všetci rozvedení čo poznám, sú strašne nešťastní.

ema68

Samozrejme každý človek je z mäsa a kostí a s...citmi rôzneho druhu...keď som bola mladšia a krásna /chichi/ a nadbiehal mi nejaký chlap, a keby sa mi aj rovno páčil ,vždy som vedela, že mám dať spiatočku ešte na začiatku, ináč by som si pekne pohnojila ten vzťah doma, ktorý budujeme spoločne s manželom niekoľko rokov, pevne verím, že môj muž k tomu pristupoval rovnako, ale nikdy sme sa o tom nebavili, nebudem predsa manželovi vešať na nos, že ten-onen chlap napr. na služobke krúžil okolo mňa...veď nakoniec som ho NIKDY nepodviedla, dokonca sa nedá hovoriť ani o flirte,... čím som staršia, tým si viac uvedomujem /dúfam, že aj ten môj/ že v prípade zapletania sa do iného vzťahu by som prišla o veeeeľmi veľa, 24 rokov sa nedá zahodiť len tak za hlavu!!

kafe

Poznám zo 10 - 15 takýchto párov. 3 majú už dospelé deti, ostatné rátajú spolužitie len na jedno desaťročie. Ale sú šťastní. Určite je vás veľa :) Nemusíte sa cítiť ako blázni.

.

Lea128, vies ked mas takyto vztah, neurobis nic, co by ho malo pokazit ani v rovine platoniky. Samozrejme, ze sa mi paci nejaka pekna zena, ked vidim niekde na ulici alebo aj byvale kolegyne boli niektore velmi pekne a aj tie co sa mi doslova nukali, len ja sa vzdy zamyslim nad tym, ci by mi dokazali poskytnut to vsetko co moja manzelka, nehladiac na to, ze aj moja manzelka je velmi krasna blondinka a vobec ale vobec nevyzera na 41 rokov :) a okrem toho ma neskutocne vyzarovanie dobrej energie, co tvrdia aj ludia, co ju poznaju :)
Neskutocne by som si pokaslal zivot, ak by som urobil nejaku blbost v tomto smere...

sweater*

nasli ste to co najdu jedny z miliona, mozno jedny z 10 milionov. zelam vam aby vam to takto vydrzalo navzdy.. :)

lea128

Ema a dnes, velmi pekne sa to cita, ze su este ludia, ktori si vedia vazit co maju a su taki statni :) Mnohi vam zavidia, pretoze mate nieco co pokladam za skutocne zivotne stastie a zivotny uspech. Ja vidim tiez okolo seba len velmi vela rozvedenych ludi, no sem tam sa najde aj niekto kto ma podobne statie ako vy, je to na nich az vidno, aki su spolu stastni a ako sa aj po rokoch maju radi. No takyto par je asi 1 z 30. No jedna vec by ma zaujimala. Kazdy clovek ma v sebe nejaku taku ziadostivost, nestalo sa vam nikdy, ze sa vam proste pacil aj iny muz/zena, ale nezacali by ste si s nim, bolo to uplne len platonicke??