Milujem a zároveň nenávidím?

Príspevok v téme: Milujem a zároveň nenávidím?
JeffF

Ona bola pre mňa tak dokonalá.. veľmi úžasná ku mne. Bol som veľmi zamilovaný. Ale po roku a pol.. som zistil, že ma v istých veciach klame.. a v takej veci, v ktorej mi PRISAHALA, že by mi nikdy neklamala!.. potom ma to veľmi trápilo a musel som to vzdať.. ukončil som to. Dal som jej všetko.. aj napriek tomu, že ma sklamala, je pre mňa úžasná.. nemôžem prestať myslieť na to, ako mi s ňou bolo úžasne. Ale neviem ani zabudnúť na to, ako mi ublížila.. už niesme spolu asi 3 týždne. Čo mám robiť? Úplne som stratil chuť do života..

JeffF

áno... a resp aj iného človeka.. a aj som sa jej pýtal konkrétne tú otázku a klamala mi.. už vtedy a dokonca mi prisahala :'( ..

JeffF

zle som to sformuloval.. ja som sa jej pýtal na jednu pre mňa dôležitú vec.. a ona mi sľubovala a prisahala že proste nič také neurobila a nikdy by ani nespravila..

Agnes999

Az taka uzasna a dokonala zrejme nebola, ked ta opakovane klamala v dolezitych veciach. Musis sa rozhodnut sam co dalej, ci zit s nou aj ked ta klame alebo si najst niekoho, komu budes moct verit.

winki

Ty sa musíš rozhodnúť, čo ďalej. Urobil si krok a opustil si ju...teraz si daj sám sebe pár otázok a odpovedí......prečo ma klamala? To v čom mi klamala bolo pre mňa naozaj tak zraňujúce? Dokážem jej to zabudnúť a hlavne odpustiť a ísť ďalej?
A podľa toho sa rozhodni či to s nou ešte skúsiť, alebo bude lepšie pár mesiacov pretrpieť bolesť a počkať si na niečo nové a krajšie.