Imunor a deti

Príspevok v téme: Imunor a deti
Bady 1

Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti s liekom IMUNOR, ktory moja dcerka uziva, pretoze ma problemy s imunitou. Ked som citala pribalovy letak, zostala som zaskocena, najskor trosku tym, ze sa jedna o prasacie bielkoviny podavane do tela, ktore akoby mali nastartovat tie ludske a tak ich povzbudit k cinnosti. Zarazila ma vsak informacia: \"Doposial nebola preukazana UCINNOST lieku a jeho vedlajsie ucikny u deti\". Takze sa domnievam, podla tohto, ze podavam dcerke liek, ktory v podstate nevedia ani lekari aky ma ucinok a nema vobec overene ucinky??? ...takze ho len akoby testuju na detoch, ze ci vobec zaberie? Ked som lekarke povedala, ze by som chcela nejake ine lieky, lebo pri tychto mam pocit, ze absolutne neriesia nas poroblem,...po rocnej liecbe sa dcerke vysledky zhorsili a ja nemam dovod ju napchavat tymto pripravkom.....lekarka povedala, ze nic ine nam dat nemoze...vraj toto je najlepsi liek aky maju....
Uz naozaj nerozumiem tomuto nasmu zdravotnictvu a najma preto ze sa jedna o male deti a napchavame ich kadejakymi hlupostami, ktore im namiesto pomoci mozno viac uskodia!
Ak citate mamicky, urcite ma pochopite ze akysi materinsky 6 zmysel mi hovori jej to nedavat.

Katka

Bady 1

Pisem o Imunore najma preto, ze vzdy ked ho dcerka uzila...v intervale 1 ampulka za tyzden, sa jej spustil silny zapal prisdusiek...to sa stalo 2 krat po sebe a uplne nahle. Rano sme podali Imunor a vecer mala dutiny uplne zapchate a kasel akoby uz 3 dni mala nastekane na prieduskach. neviem, ci je to len reakcia, alebo sa telo nejakym sposobom brani...Pravdou je, ze mam pocit ze skor pomaha tak narazovo, ale neriesi dlhodobo problem, lebo imunitu ma stale zlu a liecba uz trva dost dlho. Asi to zavisi aj od organizmu, ako liek prijme.
Ale dakujem za vase rady a skusenosti :)

Bady 1

koniec sveta...ty mas presne vystizny nick...pises len same negativa a zatial ziadna konkretna odborna odpoved. Tak ti napisem aj ja taku absurditu ako ty mne ze prispievas na moje dieta....ked sa ti nepaci prispievat, chod sa stazovat do parlamentu, aby tie tvoje tucne baliky penazi co odvadzas (mimochodom najma za lajdakov, ktorí nepracuju a inych lenivcov), pouzili pre teba. Uspejes asi tak isto ako si to napisala mne. Ty si vobec zena? Mam pocit, ze v tebe nie je kusok citu a ak nemas pre mna odbornu odpoved, tak prosim ta uz radsej nepis...nemam na taketo zvasty cas.

titi...

Nedám nan dopustiť.Moje deti brali pravidelne Imunor,máme veľmi dobru imunologičku,dávala im na jesen aj na jar,pomohol ten preparát.Dokonca moja sesternica robí v zdravotnictve,zhoda okolností u imunologičky ale inej,tá tiež dáva svojej dcérke ten preparát a veľakrát aj pre seba aj pre muža to má,ked su chorí.
Nám ani Rybomunil ani Isoprinosine nepomohlo,ale Imunor ano.Kľudne to dávaj dcérke,nestaraj sa o to,z čoho je vyrobený.

neva

Ja som tiež brala IMUNOR a nedám naň dopustiť. Je to naozaj účinný liek. Samozrejme je potrebné ho brať dlhšie a opakovane.
Nie je to žiadna chémia, ale prírodný produkt, takže žiadne obavy.

koniec sveta

Bady, ked sa ti nepaci, nechod po doktoroch. Povedz lekarke, ze Immunor davat nechces a chces inu liecbu. Na to ti odpovie, ze ina liecba nie je, coma pravdu. Poistenie platis do systemu, NIE svojmu decku. Tvoje decko zatial nezaplatilo ani cent, za tvoje decko som platila dokonca ja z mojich odvodov zdravotneo poistenia.
Takze ked sa ti nepaci, nechodievaj po lekaroch. Ked lieku nedoverujes, nepodavaj ho. Ked nedovarujes lekarovi, zmen ho a uvidis, ci dalsi spravi zazrak.
Moje peniaze, co uz na tvoje decko isli, by som vedela vyuzit i zmysluplnejsie. Liec si ho laskavo sama a neotravuj.

Bady 1

Vobec nie som zvedava na taketo prepac mi za vyraz zvasty, pretoze som sa pytala na uplne inu vec. Ak si taky mudry alebo mudra tak mi odpovedz preco deti uzivaju liek na ktory nie je preukazana jeho ucinnost. A dalsia vec, my si platime dost vela penazi na zdravotne kazdy mesiac aby ma niekto odbil slovami ze ak nechces toto liec si dieta sama. Moje peniaze nemaju byt urcene pre inych pacientov, ale pre moje dieta ktoremu pravidelne prispievam zdravotnym piostenim. A ak odpovie lekar tak ako si napisal/a potom je velmi nevzdelany a nezaujima ho konkretny zdravotny stav pacienta. respektive diler asi neponukol nic vyhodnejsie ...myslim financne. To je moj pohlad na vec a prosim takych ako si ty aby radsej nereagovali lebo takychto reci som sa napocuvala dost a keby som nebola priebojna a nebojovala a nezaujimala sa o zdravie mojej dcery a verila len lekarom, tak moja dcera by dnes mala velke komplikacie, pretoze som sa doslova bila za jej zdravie ked lekari zlyhavali a potom ked zistili ze pochybili tak ani nepovedia prepacte, len sa boja aby clovek drzal usta a nikomu nic nepovedal. Lekari uz nie su lekari ale predajcovia a sprostredkovatelia liekov pre biznis dilerov....teda cest tym, ktorí este veria na prisahu, ktoru zlozili.

koniec sveta

Immunor sa u deti pouziva uplne bezne a lekarka konstatovala fakt, ze nic lepsie neexistuje v sucasnosti u nas na trhu, uplne spravne. Ak nie si spokojna s urovnou mediciny a zdravotnictva, tak lekarku prestan navstevovat a liec si dieta sama. Vyrazne sa tak znizia naklady v zdravotnictve a peniaze budu moct byt pouzite pre inych pacientov.