Som chudý

Príspevok v téme: Som chudý
lolooo

Caute, mam 17 rokov. Meriam 184cm a vazim 59kg. Nemam ziadnu chorobu, sportujem, dobre sa stravujem. Mam pocit ze mam velmi rychli metabolizmus a nejako mi nejde pribrat. Aj ked tu uz bolo vela takych tem, cital som len nejako som k nicomu nedospel. Co mam robit? Jem dost a nepomaha to. Prosim o rady. Dakujem

piter

Jedalniček Začni jesť
Ranajky: 5:20
5 vajec
100g ovsených vločiek
Med 1 PL
Hrozienka 1 PL
Proteín
kreatin 5:30
Desiata: 10:00 BCCA 4T 5:40
250g tvarohu Pred treningom: Vitargo 30g 400ml 6:00
hrozienka TRENING: 6:00
med
pečivo Po treningu :BCAA 4T 7:00
Glutamín 5g 200ml
Obed: 12:00 30minut po treningu:proteín 30g 300ml 7:30
250g kuracích prs o dalšie 30 minut:- Vitargo 30g 400ml 8:00
200g ryže - Banan
zelenina Po hodine 60min -250g kuracích prs 9:00
-200g ryže
-zelenina
Olovrant: 15:00
proteín
jablko

2.Olovrant: 17:00
banan

Večera: 20:00
250g prsia
zemiaky
zelenina

2.Večera 22:00
250g tvarohu
jogurt
obyčajné kakao

0vecka

s tym kreatinom je to tak ze clovek sice dostane vodu do svalou... ale s tou vodou tam dostane aj plno inych veci vdaka ktorym sa mu zvysi sila a vydrz... cize toho viac odcvici... ineje pravda ze by si prisiel o vsetko... akoze v tomto je kreatin relativne dobra vec...

Iveta Michael

Ľutujem,že na 17...20-tnikov som už pristará:) mne sa vždy páčili vysokí a chudí chalani,no vidíte..

dmdm...načo chceš pribrať,prosím ťa..? to ťa až natoľko ovplyvní mienka druhých,áno?

ja presne naopak,mňa to veľmi bavilo počúvať od druhých že aká som chudá..to bolo ale pred dvoma rokmi,teraz som niečo nabrala a mám normálnu hmotnosť ale nie som spokojná!

lepšie som sa cítila taká chudá:)

Iveta Michael

lolooo..

aadriaanka to povedala aj za mňa:)

v žiadnom prípade neber kreatín..ani tie ostatné výž.doplnky - v tvojom veku to vôbec neni dobré užívať..

...musíš sa pekne vykrmovať a papkať všetko čo ti len na um príde..(a na chuť ) pokojne tučné a kalorické jedlá a cvičiť môžeš to áno,ale..

...ale opatrne s tým! necvič toľko aby si vynaložil viac energie ako zjedol:) a pravda je aj to že do 23-25 rokov sa chlapcom postava vyvíja a tvaruje takže teraz máš len jendu povinnosť a to dobre a často jesť..a asi aj dosť veľa mäsa,tam je kopa proteínov z ktorých sa dosť naberá:)

aadriaanka

Beskyd presne tá istá otázka napadla aj mňa :) Prečo Napochybach si vo vzťahu s niekým kto ti nevyhovuje? Vybrala si si ho predsa ty sama...

Lolooo, gainer ti neodporúčam. Ani žiadne doplnky. Keď nemáš zdravotné problémy tak ti stačí, keď budeš veľa jesť. V 17tich je hlúposť to riešiť. Poznám chlapov, ktorí do 25tky boli chudí a teraz majú okolo 30r a normálne postavy, niektorí sú až tuční :D

OZD

Ou,dakujem iveta ,doteraz som počuval len poznamky typu,bože aký chudý...normalne som na chvílu prestal mat depresiu že su tu aj dievčatá ktorým sa páčia chudý,a to bolo milé s tými dobrotami,že si ho vykrmiš.ak chceš napíš mi na mail,poviem ti kde najdeš moju fotku,potom zhodnotíš....palobodo@zoznam.sk

beskyd

kreatin viaze vodu, ked to niekto berie tak ma svaly zaliate vodou a opticky to vyzera dobre ale po vysadeni ked clovek prestane s cvicenim tak tie "svaly" doslova vysti, cize splasne.

Genesis

hulenica1

treba mat prakticke skusenosti a nie len si nieco precitat ... to co som napisal za tym si stojim ... na to aby mal prirastky pri cviceni rozhodne kreatin nepotrebuje ... na to aby dosiahol svoje geneticke maximum staci mu cvicit a upravit stravovanie ... bohuzial svoj geneticky potencial nemoze prekrocit (teda nie bez dopingu)

hulenica1

vobec nie je pravda, ze vsetko stratis, to ze prestanes brat kreatin neznamena ze koncis s cvicenim, ista strata bude ale urcite vyrazna cast ostane ak budes dodrziavat cvicenia a stravu a to nie som nejaka odbornika na tieto veci ale precitala som si toho o kreatine dost