Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....

Príspevok v téme: Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....
Truffla

Ahojte,

tak ako to s nim pokracuje?
Ked je doma jeho priatelka, nepiseme si .... Ale ked je sam alebo v robote, vzdy mi pise alebo vola.
Stretli sme sa a budeme sa aj nadalej stretavat a uvidim ako to pojde. Uz aj viem ako je to s jeho odstahovanim..... Musi pockat styri mesiace, kym mu schvalia hypoteku atd.... Moze mi klamat, samozrejme, ale ako som povedala, ja si s nim nezacnem nic pokym neodide od priatelky. Povedala som si ze sa nedam.
Viete, niekedy ma take reci ako: ci sa o neho budem vediet postarat ako navarit mu bla bla bla a pomilovat ho.... Ja ze ehm, Okej, ale to musi byt slobodny a hlavne na mna netlacit v tom.
Pride mi to strasne narychlo, piseme si ako keby sme spolu chodili tri roky, niekedy mam taky pocit, ale ja na mna dobry, nevtiera sa alebo nieje dotiravy a tak.....

Ak bude slobodny, snad to ma nejaku buducnost, neviem ale uvidi sa....
Nejaky rady ?

Dakujem aj za rady v predoslej teme!

Dadula56

Nevykasle sa na nu, ono zasa az tak vela 18 rocnych zabiek, ktore si nechaju zmasirovat hlavu 34 rocnym s deckom nie je. A je dost mozne, ze ma rozrobene aj dalsie obete, ma kopec casu. Doma priatelka obriadi domacnost a on ma cas sa hrat na chudacika a rozhadzovat siete.

Opica

Lulita, ja si nemyslim..

Jemu praveze Truffla pekne hladka ego tym, ze ma onho, 34 rocneho zaujem mlada 18 rocna zabka.. preto ju stale riesi..

Keby ju chcel len pretiahnut, tak sa vykasle.. i ked ak ma pamat neklame, "poznaju" sa len vyse mesiaca, cize ktovie.. :D

Dadula56

Truffla, fakt ty mas vobec schopnost porozumiet citanemu textu?Nemas problemy v skole, ked nechapes ani zakladnu myslienku prispevkov?Ludia ti vyslovene pisu, aby si sa nanho vykaslala a ty sa na zaver opytas "ci sa mas teda s nim na rovinu porozpravat". To ti nikto neradil, takze nechapem odkial si si to vycucla, zrejme zasa z tvojej prefantazirovanej vzrusenej mysle. Co ti pomoze, ze sa snim budes na rovinu rozpravat?Ked ti raz nechce na rovinu nic povedat, tak ti to ani nepovie. Ocmulavas sa zo zadanym muzom so zavazkami vselikde, ten sa vypytuje, kedy uz ta konecne moze prefiknut a ty sa tu tvaris, ze je to romanca na urovni Romea a Julie. Ved to aj 5 rocnemu decku dojde, ze je to cele sprostost. Len som zvedava dokedy vydrzis s nim nemat sex, lebo ide to teda slusne dolu kopcom, este tak dva tyzdne a bude ehm...ruka v rukave.