Prehnaná hanblivosť

Príspevok v téme: Prehnaná hanblivosť
mnamka257

Neviem, ako mám začať, ale mám problém, ktorý ma najmä v poslednej dobe veľmi trápi. Mám 17 a nikdy som s nikým nechodila. Viem, že polovica z vás napíše, že mám ešte čas, ale ja proste cítim smútok a prázdnotu a trápi ma najmä to, že chyba je zrejme vo mne, teraz si nemyslite, že som namyslená (s mojím sebavedomím je to práve naopak), ale na ulici sa za mnou otočí každý druhý chlap, veľa z nich sa ma pokúsi zbaliť, každý mi hovorí aká som krásna, dokonca robím aj modelku, teda nie nejakú top, pretože na to nemám veľa času, ale to je teraz jedno. Možno si poviete, že krása nie je všetko, ja viem, ale nie som hlúpa krava, alebo štetka, ktorú chce každý len do postele. Mám tie najlepšie výsledky v škole, dobré vystupovanie a zázemie... Mojím problémom je to, že mám akýsi blok a hanbím sa, neviem ako začať a neviem, čo s robiť. Prosím, poraďte mi, čo s tým. Budem vám vďačná za každú normálnu odpoveď.

Sejla

mnamka, si v pohode:) Nirvana ti dobre radí, ber ich ako kamošov, nečakaj vzťah hneď len tak z ničoho nič. Asi už priveľi chceš partnera tak to potom na tebe aj vidno. Skús sa medzi časom naučiť žiť šťastne sama so sebou, nájdi si náhradu za chlapa, nejaké záľuby.
Magy... "pripadne si vyjdite s kamoskami na diskoteku" skoro mi zabehlo... toto isté mi hovorila babka, keď som mala 17:D Na diskotéke naozaj spozná vyzretého, charakterného gentelmana na trvalý vzťah a hodinové konverzácie o teóriách stephena hawkinga:D

summit

Presne toto poznám. Ak chceš, môžeš mi napísať na mato3433@azet.sk, fakt rád by som sa porozprával o tomto s niekym, kto prežíva niečo podobné a vie, o čom hovorím.

Grand Husky

Hlavne sa aspoň pokúšaj s tým niečo robiť, postupne to pôjde. Ak nie o mesiac, tak o dva. Komunikuj a neboj sa.

nirvana

S chalanmi sa musíš skamaratit, prd je ti platné že si pekná a inteligentna ked sa s nimi nevieš baviť...neber ich tak vážne, nezjedia ťa :)