Herpes

Príspevok v téme: Herpes
frezia 298

Ja uz neviem,ale mam dojem,ze moj priatel je nenormalny alebo totalne nezodpovedna osoba.Na pohlavnom organe sa mu objavili male vyrazky nieco ako bradavice,naliehala som na neho nech s tym ide k lekarovi,ale trvalo to asi rok kym sa mi to konecne podarilo,jasne v tom obdobi sme mali sex,kedze hovoril,ze ho to nijak nepali,nesvrbi a ani nic zvlastne sa s tym nedialo nemenilo sa to,z mojej strany neuvazene mali sme pohl.styk bez ochrany,ale tiez ktora by ste mali chraneny poh.styk s partnerom po 5 rokoch?ked som ho uz k doktorovi doslova dotlacila,zistilo sa,ze je to nieco take ako herpes to je ako mi to vysvetlil on a ze mu to mrazenim znicili,ano on to asi 5 mesiacov uz nema,ale ja som sa docitala,ze u mna aj ked nic nemam sa to moze kedykolvek v mojom zivote objavit vraj to nie je nijako casovo ohranicene,takze dik :-( nakazim sa pohlavne od muza s ktorym zijem 5 rokov a som mu doverovala.kedze mi tvrdi,ze nemal pohlavny styk z nikim iba so mnou a ja to nemam a nemala som tak nechapem.inak mali sme analny,oralny aj klasica takze mozem to cakat na Vsetkych tychto miestach.Nas vztah sa tymto z mojej strany dost narusil,nedoverujem mu uz pochybujem a on sa k tomu stavia asi tak,ze nech to uz necham tak,vraj on ou nic nema,nebol mi neverny tak nech neriesim....Ja ano riesim a musim tyka sa to totiz mojho zdravia....

RNG

Nechcem nikoho odradzat, ale ja do lekarskych klinik a nemocnic nechodim,pokial je to len mozne, lebo tam sa zdrzuju chori ludia a pravdepodobnost roznych nakaz sa len zvysuje. A rozhodne si nenecham pichat ziadne injekcie a brat vzorky tkaniv, co znamena dalsiu ranu,zamorenie, porusenie koze, sliznic a dalsiu moznost nakaz.

ebi77

no tak potom ja som veľmi všímavá, ja každý rok chodím na preventívku na gyn. a tam všade sú letáčiky a plagáty na HPV vírus, no a keďže som zvedavá tak sa doktorky pýtam, a pýtam sa aj na to na čo ma vyšetruje, veď tam nechodím len tak, a tam mi stále povie, že berie cytológiu - t.j. vzorku z maternice či tam nemám vírus HPV a iné svinstvá. Ty nechodíš každý rok na preventívku? ak áno tak hpv vírus ak máš, tak ti ho mali zistiť.

frezia 298

ebi77,no ako pises mozno,ze by mali dospele zeny vediet o beznych pohl.chorobach,mne promiskuita nikdy nic nehovorila takze v tejto oblasti som fakt,ze novacik a mozno aj detinsky ale skutocny.Dakujem za kazdy komentar...

ebi77

som netušila, že si pani, nespomínala si v texte manžela :D a tá celá príhoda sa mi stala detinská, dospelé ženy by mali vedieť aspoň o najebežnejšie sa vyskytujúcich pohlavných chorobách

frezia 298

ebi77,slecinka je uz moooc rokov pani,urcite si tu cytologiu dam urobit.Aohladom tej viralnej imunity,nieco si zozeniem,ak som spravne pochopila najlepsie bude,ak tento vyzivovy doplnok budem brat dennodenne uz navzdy aby mi ten vyrus nemal sancu v tele prepuknut.Dakujem Vam Vsetkym za radu.

ebi77

ani ja si netrúfam určiť diagnózu, ale podľa príznakov mi to príde ako HPV vírus a genitálny herpes (pozn. prenášajú sa pohlavným stykom) najlepšie ak slečinka si pôjde dať spraviť cytológiu u gynekológa, teda vyšetriť u gynekológa.... ;-)

a potom dbať a robiť všetko preto, aby si zvyšovala virálnu imunitu :)

RNG

Inac ako starsi a skuseny clovek ti radim, aby si si nasla lepsieho partnera ak si nechces uplne znicit zivot. Cas plynie rychle a zameskane prilezitosti sa nikdy nevratia spat.
Zivot je velmi kratky.

RNG

Nuz ja si netrufam robit diagnozy cez internet, nie som lekar a hoci som studoval alternativnu medicinu z lekarskych periodik uz vyse 17 rokov, to mi nedalo krystalovu gulu na urcenie chorob, pokial to nie je jednoznacne z priznakov.
Nuz a tuto to veru nie je, hoci je to dost pravepodobne virus.
Ale dnes kazdmu radim si zvysovat viralnu imunitu, a to aj tym, ktori dosial nemaju ziadne priznaky

ebi77

to čo si opísala je pravdepodobne HP vírus teda podľa mňa a môže spôsobiť rakovinu krčka maternice. a ten vírus je nevyliečiteľný, v tele ho už budeš mať stále

frezia 298

pisem pre RNG citam,ze mas v tejto oblasti prehlad,moj priatel mal pred tymto genitalnym vysypom,prestne to co opisujes ten pasovy herpes bolo to hrozne a dostal to prec len nejakou babskou kurou.Neviem ci to ma nieco s tym,ze on si obcas nieco da asi tak raz do roka vzdy konzumuje nejake svinstvo mam na mysli drogy,vzdy sa s nim pohadam rozideme sa a takto mu odpustam uz piaty rok,teraz som uz ale z toho totalne vycerpana,pretoze vidim,ze len slubuje a slub nikdy nedodrzi...ked mu uz zacnem doverovat zas ma sklame,teraz to bolo naposledy v novembri.nechcela som nikomu pokazit Vianocne sviatky ani mojej rodine a ani jeho,je mi luto jeho mami stale sa ma pyta ci sa drzi a je v poriadku povedala som,ze ano pretoze som nechcela nikomu ublizit ja som rozhodnuta vztah ukoncit chcem sa o tom s nim porozpravat,ale mam aj strach lebo viem,ze s tym zas len zacne alebo si ublizi ako mi bol povedal,ak ho opustim,ze sa obesi,ale ja uz takto naozaj viac nevladzem po psichyckej stranke bojim sa ist niekam bez neho aby neostal sam a bojim sa prist z prace v akom stave ho najdem a teraz aj tieto zdrav.problemi ,Ja sa o svoje zdravie staram,snazim sa stravovat zdravo,nefajcim,nepijem co moj priatel je presny opak,z ociek mi uz spadli ruzove okuliare a vidim,ze mi dvaja sme uplne odlisne osoby a mame odlisne priority v zivote,ani neviem preco som to napisala,ale ano viem musela som to niekomu povedat-konecne...