Masturbacia a vztah

JahO_Odka

Skúste fakt to druhé kolo :) Keď sa prvý raz aj skôr urobíš, tak druhý krát to bude trvať omnoho dlhšie.
Rozprávajte sa o tom, ona je asi v tomto viac konzervatívna. Skúšajte nové veci, snažte sa experimentovať.
Ja som predtým mala priateľa, ktorý mal podobnú výdrž a sex som si nikdy neužila. Ale on narozdiel od teba nebol schopný 2. kola a ani ma nerobil rukou/ústami. Proste bezohľadný v posteli.
Ale keď ty naopak berieš aj ohľad na partnerkino potešenie, tak proste skús nájsť kompromis. Ona asi nie je veľmi sexuálne založená, ale keď ťa ľúbi, tak by toho sexu malo byť ozaj viac. To už aj dôchodcovia súložia viac :D

Slecna A.

Lulita, ano viacnasobny ograzmus som myslela :) Tiez som si vravela, ze po jednom obrovskom nemoze prist nic dalsie, ale ku podivu moze :) Lenze tiez nie vzdy, zalezi od toho, ako sa citim, ci som celkovo v pohode...Nastastie, byvam casto v pohode :D
Michal, je super, ze ju vies uspokojit cez klitoris, ale musite vyskusat, ci sa jej podari aj vaginalny ograzmus. A to lahko zistite pri tom, uz spominanom, "trenovani". Myslim, ze ak je to fajn dievca, oceni tvoju snahu pohnut veci k lepsiemu. Ved sam pises, ze ti ide najma o jej uspokojenie a aby bola stastna. Skusajte to v roznych polohach. Neviem ci vam to k niecomu pomoze, ale ja som prvy raz zistila, ze mozem mat vaginalny orgazmus pri polohach, ktore "riadim" ja. Cize zena hore. Vtedy to ma cele v rukach zena a moze robit presne to, co chce :) Je to uzasneeeee. A hlavne po prvom orgazme netreba prestat a zarucene sa dostavi dalsi. Plus ked jej budes do toho robit vsetko, co ma rada, no cert v tom bude, aby sa to nepodarilo :) Moze, nemusi, skusajte

Lulita

no ano, lebo sex by mal byt suvisly a ked je uspokojena prstami uz potom nechce, ibaze by to ozelela a pockala dalsich 30 minut, ale to je take umele, sustred sa na svoju vydrz, skus sa na chvilu odosobnit pri sexe, aby si to potiahol aspon an tých 10 mint

MichalK

resp. uz nema chut na sex po takych 30min, ked by som bol ja schopny pokracovat. pricom v tom by som videl sancu na nejaky orgazmus aby dosiahla

Lulita

Michal - to je dobry napad, skus ju presvedcit, najvacsi problem je v kratkosti styku, musis skust na otm nejak zapracovat

MichalK

este by som videl sancu v druhom kole, ale to nepraktizujeme, partnerka nejak nechce, asi ju to nebavi, ked prvy krat z toho nemala nic, tak naco aj druhy krat vsak :/