Sklamana ako vzdy...

Príspevok v téme: Sklamana ako vzdy...
luminka66

Ako by sa dotycny clovek citil keby som mu natrepala ze nic zle nerobim, ze to je len kamarat, ze len sedim doma cele dni a pritom zistim ze ma klamal pomaly vo vsetkom este aj v Laske a citoch. Ked vravi ze sedi doma a cita knihu, preco beha po vonku s inym dievcatom a tlaci jej do hlavy to co mne? Preco ma klame o jej identite ked ona nieje z gymnazia ale z jeho skoly a stretavaju sa kazdy den skoly. Preco trepe ze nepotrebuje nikoho ze bude mysliet na mna a menit sa a pritom vzdava komplimenty inej babe a travi s nou vsetok cas.
Nechapem preco som ja musela spoznat klamara. Zozaciatku to vedel skryvat za veliku Lasku a po case ho klamstva zozrali a vysli na povrch.
Z dokonalych a lepsich chlapov sa stali klamari a suknikari vid jeho. A zo suknickarov sa nakoniec stanu normalni milujuci ludia.
Treba sa odnaucit zvedavosti, ta ma raz dostane do hrobu :(

luminka66

Mam sto chuti mu nieco povedat, sto chuti zistit z jeho ust odpoved na.otazku preco :( preco ma namotava ked nechce len mna, preco mi slubuje a prisaha ked. nakoniec zistim nieco ine? Uz raz som mu povedala ze ked ma klame tak ja to zistim a ubezpecoval ma :( najviac ma serie ale to ze nedokazem nanho zabudnut :(

Slecna A.

luminka, vobec sa mi tvoj problem nezda ani malicherny, ani trapny...Prave naopak, napisala som do tejto temy, lebo sama nenavidim klamstva. S panom "dokonalym" by som sa ti odporucila porozpravat, nech ti vysvetli dovod, preco klamal...A potom uz sama uvaz, ci je hodny toho, aby si ho mala vobec rada. Dokonalost snad ani neexistuje u ludi. Dokonala je len laska, ale ta musi byt cista, hlboka, uprimna...a ta sa rozhodne nedeje medzi ludmi, ktori si klamu navzajom, alebo sa klame z jednej strany. Aj ked si sklamana, skus na tom vidiet to pozitivne - ved si sa aspon zbavila niekoho, kto za to nestal... :)

luminka66

Mam 19 a mozno sa vam to zda trapne a detske ale kazdemu nieco vadi, kazdeho nieco zoziera a preto som to sem dala. Ja viem ze nik nieje dokonaly to som tam napisala ako priklad co sa deje s chlapmi a veru spoznala som niekoho a stal sa z neho opak a mna to sklamalo nic viac

Maoam

necitala som odpovede podo mnou, ale:

1. NIKTO nie je dokonaly, zapamätaj si, ze prave ludia, ktori sa dokonale tvaria, maju väcsinou najviac za usami

najlepsi ludia, ktorych som doteraz spoznala boli ti, ktori sa prejavovali taki, aki su, priznali aj prejavili svoje silne aj slabe stranky a najmä stali sami za sebou, za svojim slovom, za svojou identitou, nemali problem prijat kritiku ale ani ju vyslovit (nie deptat, myslim konstruktivne)

cim väcsia 'dokonalost', tym viac sklamania mozes ocakavat

najlepsi su ludia, nohami pevne na zemi, taki ti 'normalni'

a 'dokonaleho muza' - na to zabudni...najskor dokonaly klamar, vychcanec a vie presne, CO KDE KEDY KOMU povedat ;-)

kafe

Dievča, máš to trochu popletené. Dokonalý chlap neexistuje, ani lepší. Vždy si vyberáš s kým chodíš, tak si prestaň vyberať odpad. Proste to nevyšlo, stáva sa, treba byť opatrný zo začiatku a nechať si dosť času (mesiace i roky) dotyčného spoznať. A keď sa ti nepáči, čo spoznáš, ísť o dúm dál.