Holenie nôh

Príspevok v téme: Holenie nôh
Kika1234

Ahojte, chcela by som sa poradiť. Mojím problémom je nepekný vzhľad mojich nôh po oholení. Vždy sa vyhádžem. Skúšala som si holiť nohy normálnym sprchovým gélom, gélom na holenie, dokonca mi poradili aby som si holila nohy s balzamom (kondicionerom) na vlasy, ale ani to mi nepomáha. Prosím pomôžte mi a za každú radu vopred ďakujem :)

Banana

Pomooc minuli rok ked dom si holila nohy tak som sa hned vyhadzala sesterka mi poradila ze si to mam vytlacat ja blba som to vytlacala a do kym som zistila ze mi to len zhnusuje nohy mam ich skoro cela rozjazvene neviem co mam robit cez leto sa hambim ist aj na kupalisko a aj di dat suknu, saty a kratasi prosim pomozte mi mam len 14

jankaaaaaaaaa

ja po oholeni odporucam sudokrem z lekarne. super na podrazdenu pokozku po holeni aj pre muzov a zeny. a vlastne nielen po holeni.
a tie kremy ako veet su hnusne. ja som to raz skusala a mja koza bola potom ako spalena. cervena, podrazdena este niekolko dni potom. fakt hnus. a bolelo to riadne. ono to odstrani len chlpy nad pokozkou, ako ziletka.

tushi

ja najradsej pouzivam nejaky kondicioner alebo gel na holenie. mavala som tiez isty cas problem s vyrazkami a strasnym svrbenim po oholeni noh. potom som nevedela, co je horsie, ci neoholene nohy alebo vyhadzane cervenymi pupienkami :D
no odkedy dodrziavam postup:
1.najprv nakremovat nohy nejakym riadne hutnym a mastnym telovym maslom (nie tesne pred holenim, ale aby pokozka nebola sucha- kludne aj pravidelne niekolko dni predtym)
2.potom sa osprchovat, riadne sa vo vode vymocit, aby pokozka aj chlpky zmakli, holit sa tesne predtym, ako vyjdete zo sprchy
3.naniest si na nohy, co vam vyhovuje (mne hore spominane)
4. holit sa !!!velmi pomaly!!! a casto vymyvat ziletku

mozno to nezaberie kazdemu, ale ja som rada, ze uz nemusim stresovat pred nejakou udalostou, kde budem v sukni a musim mat pekne oholene nohy, ze budu cele cervene

dufam, ze som tymto niekomu pomohla

simka111

Ja používam penu na holenie Satin care a tiež žiletku z tej rady, ta ktorej sa daju meniť hlavice a musim povedať že nič lepšie som nemala... stoji trochu viac ale určite sa oplati..

holenie

ak mas hrube chlpky, tak ti veet nepomoze

chlpy ostanu tam kde su.....plus ja mam tiez problem ako ty a ked som skusala veet (na citlivu pokozku) strasne smrdel a co bolo najhorsie, stipala ma pokozka od toho kremu aj tak

ja to riesim tak, ze chodim na epilaciu voskom, no nevyhoda je, ze potom musim dlhsie cakat kym mi opat narastu (velmi) chlpky a az potom sa to da opat.

skus si kupit detsky olej pripadne tekuty puder a natieraj si nohy tym :)

Magy

Kika1234 - veet je krem. natries, pockas 5 minut, zmyjes. hotovo.
ziadna bolest, ziadne holenie. neostavaju ani ostre konce chlpkov. veet tie chlpky v podstate rozpusta.
dostat v ktorejkolvek drogerii.
-
bombastig-a si naozaj netreba vsimat. to je taky vyryvac na nasom fore. nudiaci sa pubertak. zatial este nenapisal nic, co by malo hlavu a patu.