Pretrhnuty kondom

dr.existus

existuje este 24hodinova tableta ktora zabrani nechcenemu otehotneniu.dievca ju moze dostat od svojho gynekologa.uzivajte si bezpecne.

zuzka

mne a mojmu priatelovi praskol kondom...hrozne som sa bala a vobec som nedostala menštruaciu...nevedela som čo robit kramy som nemala 3 mesiace a priatel sa hrozne bal lebo ja mam 14 a on ma 17,tak by mohol byť aj trestany...ale v stredu som kramy už dostala a tak je všetko v pohode

linner

Ak partnerke den pred tým skončil menzes, tak šanca otehotnieť je za normálnych okolností nulová. I ďalších niekoľko dní potom - na tom je založená tzv. prirodzená antikoncepcia. Postinor je preto úplne zbytočný! Radšej si dôkladne zopakujte učivo z biológie človeka zo základnej školy a porozmýšľajte, k akým pochodom tam vlastne dochádza...

masti

Ahojte,
takze ako vidim tak tomasS to pisal 2.12 2005, takze uz to poriesil, a vedia na com su, no a nenapisal vysledok. No dufajme ze vsetko dopadlo podla ocakavania.

Vilma

jatyon,
vies ale tehotensky test nemusi byt vzdy spolahlivy.

tomaaS,
tvoja partnerka by mala ist co najrychlejsie ku gynekologovi a ten jej spravi krvne testy co je 100%. A kedze doslo k ejakulacii dovnutra mala by hned uzit Postinor, len dakedy dochadza aj mimo maternicovemu otehotneniu, tomu Postinor nezabrani, tak vravim, krvne testy su najistejsie.

Vilma

jaaa,
nechcem tu robit antireklamu ale s priatelom sa nam stalo ze sme pouzili durexi a praskol.. tak neviem potom ako je to s tou kvalitou, nic nie je 100%

Vilma

pssssst,
postinor je volnopredajny?Prave ze nie,asi pred mesiacom som ho musela uzit ale predtym sme museli ist na pohotovost aby mi ho predpisali...