Príchuť ženy, pomoc

mia

neviem neviem, asi mame kazdy inu skusenost, ked sa to tak dva tyzdne hompala a skladuje v semenikoch a potom vyjde von, tak stale to nepachne ani trosku?

muž

chuťové poháriky nechaj tak,stačí keď sa partnerka riadne umyje.To platí samozrejme o oboch.A pre MIU: semeno určite nepáchne.Možno neumytý vták,alebo vagína,ale semeno určite nie.Pri dodržaní hygiény není v ničom problém.

mia

Tak toto je fakt sila. Ty si myslis, ze Tvoje prirodzenie je splet uzasnych a omamnych voni? Pokial sa chlap tesne predtym neumyje, tak kazdy normalny penis zapacha a co sa tyka chute spermii,tak ich skus len ovonat a urobis si mienku.

cwrbka

hej, ja som z BA :) ok, tak radsej uz dnes koncime, preberieme to teda cez vikend , snad aj s novymi skusensotami :) pekny tyzden zelam..teda aj uspesny dufam ;-)

alickaa

cwrbka: aj ja som rada, len počkaj jako nám to Andrej zatrhne tu :-) takže som zvedavá ako to dopadne a pôjdem v priebehu tohto týždna na ten lubrikant

cwrbka

ved hej.ja mam skolu len dva dni v tyzdni, takze casu dost :)) ved uvidim..nejako ho ukecam.aj ked jeho ukecavat na taketo veci netreba :)) uvidim, co sa bude dat a jasne, naisem, ako dopadlo..inak som rada, ze si takto fajn mozeme pokecat :)