Madisonske mosty

Príspevok v téme: Madisonske mosty
sofia.ke

Chcela by som oslovit zeny,ktore prezili \"Madisonske mosty\", nakolko takúto situaciu zazivam ja momentalne zatial len platonicky a velmi sa tomu branim.Nechcem ublizit manzelovi, hoci ten o mna nejavi ziaden zaujem a vidi len seba a svoje problemy....nechcem ublizit detom.Som proste zamilovana do ineho muza a ten velmi chce aby som zila s nim.Deti uz mam velke /17 a 11r/Dakujem za vase nazory pripadne skusenosti.

milli

Mozno nebudem mat celkom pravdu, ale ak to bolo na zaciatku (s manzelom) pekne - a zrejme preto ste sa brali - urcite by to mohlo byt pekne aj teraz. Je jasne, ze sa niekde stala chyba. Bud sa nesplnili ocakavania jedneho z vas (pripadne oboch), alebo sa nieco udialo medzi vami, cez co sa nevie tvoj partner preniest - moze to byt aj opakovana udalost vo vasom vztahu. Urcite ta kazdy, vratane mna, pochopi, ze takyto zivot je pre teba velmi narocny, ved kto by mal rad vedla seba kus polena. Na druhej strane, treba povedat, ze vsetci sme tak trochu sebci, len si to mozno nevieme celkom priznat. Manzel svoje sebectvo riesi uzavretim sa do svojho ega, ty ho riesis hladanim vztahu s inym, ja mam zas svoje prejavy toho isteho sebectva, atd., atd. Dolezite je, aby som tym, co urobim neublizil/la, inym ludom v okoli. Nesuhlasim s tym, ze detom sa neublizi rozchodom manzelov. Uz viackrat bolo na to poukazane, aku traumu ony prezivaju rozchodom rodicov a ake neblahe nasledky to moze mat na ich dusevny vyvoj a buduci partnersky zivot. Takze nesuhlasim ani s tym, ze clovek ma v prvom rade hladiet na svoje dobro, az potom na tych okolo seba. Nechap to tak, ze ta odsudzujem, ja by som podobnu situaciu tiez prezival podobne, ak nie este tazsie. Clovek by ale mal dobre zvazit vsetky pre a proti, vratane dopadu na okolie a potom by mal konat. Ja napr. viem, ze by som podobnu situaciu hladanim noveho vztahu neriesil, aj ked ty si mozno aktivne nehladala. Pravdaze, dobre je poradit sa aj niekoho ineho a spravne, ze si svoj problem predostrela (aj) sem. Najprv by som sa ale snazil hladat riesenie v oziveni nastrbeneho vztahu, ako budovat dalsi vztah a tym mozno este viac komplikovat situaciu, ked by riesenie mohlo byt na dosah ruky. Osvedcenou metodou je dolezite veci si s manzelom/kou vydiskutovat a povedat mu svoje prezivanie. Alebo sa obratit na odbornu pomoc (psycholog), ktory je na taketo situacie fundovany a navyse plateny z nasich penazi. Prajem vam, aby sa vas vztah mohol dat znova doporiadku a nemusela si siahat po krajnych rieseniach...

sofia.ke

Dakujem vsetkym ktori mi pisete. Velmi to pomaha.Viem,ze skusenosti mate rozne a kazdy pripad je iny a specificky.Dobru noc.

ajja

Mam za sebou moje Medisonske mosty. Moja situacia bola presne taka, aku vo filme prezila Maryl Streep. Aj riesenie bolo rovnake. Uzasna, zivotna laska sa vdaka rozumu zmenila na vyborne kamaratstvo. A manzel sa spamatal po niekolkych vaznych spolocnych rozhovoroch. O mojich Medisonskych mostoch sa vsak nikdy nedozvedel, tak ako vo filme. Neviem Ti poradit, co je spravne, v tomto sa radit neda. Ale ak sa cosi neprelomi v tvojom manzelstve, budes stale nestastna.

anonymus

vies ono to zalezi aj na tom,ako sa tvoj manzel sprava k detom..ku mne sa moj otec sprava otrasne,je mu jedno,co robim,kde som,ako mi je...a moja mama sa nechce od neho odstahovat..a ja pri nemu velmi trpim,ba az ho neznasam,ked ho vidim je mi zle..tak aj ty uvaz aky je vztah deti k tvojmu manzelovi a potom sa rozhodni..alebo sa porozpravaj so starsim dietatom..trebars mu naznac situaciu a uvidis ako zareaguje a podla toho sa zariad

sofia.ke

Ved to je to, ze Rozum a Cit sa biju.
Nie je to lahke po tolkych rokoch,ale citim sa s nim velmi krasne a je to krajsie a krajsie.ach ta zamilovanost.Ale dakujem aj za nu.

dada

urcite ublizujes hlavne sama sebe, a mozno aj tvoj manzel zisti, ze to co zijete nieje to, co on chce... iba sa nevie rozhybat... chod za svojim srdcom a rozum nech ti pri tom rozum pomaha...

sofia.ke

Sory,asi nie vsetky zeny ste videli tento film.Vrelo odporucam.Vydatu pomerne spokojnu zenu zasiahne laska ako blesk,podlahne jej,tazko ale predsa necha zvitazit zodpovednost a ohladuplnost voci svojej rodine.Oplati sa byt zodpovednou a ohladuplnou? Vo svojom okoli vidim,ze sa to nam zenam vobec nevyplaca-deti vyletia z hniezda a mna uz nebavi oprasovat a neustale dako zachranovat a okorenovat vztah,ktory je uz po zaruke,ak mi rozumiete...Nevravim vsak,ze novy vztah,ktory je teraz krasny, bude stale taky, to viem,ze nie.

dada

Ahoj sofia... Madisonske mosty mi sice nieco hovoria, ale definuj mi prosim Ta presne co to znamena... ak som to dobre pochopila, si zamilovana, si vydata, nestastnaaaaaaaa... mam to za sebou, to iste som zazila, manzel kaslal na mna, az ked som povedala, ze milujem ineho sa spamatal, priznal si chybu, ale bolo uzneskoro, tiez mam dve deti, ale dospele, priatel ale po pol roku ochorel na schizofreniu, stratila som iluzie, ale sme stale spolu aj ked neviem do kedy...je to tazke...