Chuť sexu

Príspevok v téme: Chuť sexu
kailla

je mi to trápne tak tu písať, ale sex je pre mňa dosť veľký problém. hlavne traz, ked sa ma priateľ pýta čo sa deje a prečo sex odmietam. povedala som mu, že mňa to nebaví. on na mňa pozeral vyvalenými očami a enchápal. vzrušiť ma dokáže, aj vo mne vyvolať chuť na sex, ale už po asi 2 minutach mi to začne vadiť, cítim tak nepríjemný tlak stále. neskôr po, cítim pálenie a veľke neprijemne teplo. čím to je? vôbec necítim nejake vzrušenie, alebo niečo nove príjemne. je to pre len akoby povinnosť. Priateľ je sklamaný, nevie to pochopiť.. už neviem čo mummám povedať, začínam sa mu aj vyhýbať,

Magy

kailla - tie ubohosti neries, tu chodia nielen ti, co potrebuju pomoc a co radi pomozu, ale aj kdejaki pakovi, ktori sa odbavuju takto primitivne. nevsimaj si to, nema to zmysel.

kailla

Magy - mám leukopéniu, ( zníženu imunitu ) čiže som väčšinu roka chorá, a brala som fakt široké spektrum ATB, nemyslíš že by som sa aj trocha preliečila nimi ? síce sa mi mohla aj zničiť kvasinková flóra..či ? priateľka mi hoovrila aj o prípade , že žena je príliš tesná. alebo uzka. môže to byť aj tento dôvod?

Magy

podla opisu to najpravdepodobnejsie vyzera na tu infekciu, ale takto cez pismenka sa to neda ani potvrdit, ani vyvratit. to moze len gynekolog po mikrobiologickom vysetreni.
ano, niektore mikroorganizmy vylucuju toxiny, ktore maju vplyv aj na nalady a kludne aj na to sexualne libido.
ono to je dokonca aj prirodzene, ze ak je clovek chory, tak na sex chut nema, alebo ho velmi rychlo prejde.

kailla

no od začiatku saom brala HAK , vtedy to bolo horšie ani chuť nič. ale teraz som ju vysadila, ale objavil sa problém - polycystické vaječníky. proste plno vzrastov zo zápalov atd. a gynekolog mi pred začiatkom brania HAK urobil stery..možno teraz môže byť infekcia, ale vtedy určite nie, a to je tak od začiatku tak ani partner sa nezmenil, ani v škole nič vážne, z ničoho si nerobím veľku hlavu,...a tehotenstva som sa obávala preto som zvolila HAK..
Ja s ním chcem mať sex, aj som sa skušala prekonať, ale mňa to potom začalo dosť páliť. nič príjemné som fakt necítila.

Magy

kailla - bolo by fajn napisat nieco blizsie, ake zmeny sa udiali v tvojom/vasom zivote, ktore maju resp. by mohli mat vplyv na tento stav.
lebo pricin moze byt tisic, od choroby, cez stres v skole/praci, infekcia, zmena spravania partnera az po tehotenstvo. napis prosim vsetko, co ta napadne a co by mohlo mat suvis, takto tu mozeme len hadat a tipovat.