Vas nazor na zenu....

Príspevok v téme: Vas nazor na zenu....
fero11111

ktorej som dokazal neveru 2 krat po sebe v priebehu 4 mesiacov a aj napriek tomu mu naletela znovu ide oto bol som jej kamos zaroven jej nadriadeny v robote zacala si s dalsim kvazi kolegom len je v inej budove ale mame spolocny kancel on mal svoju priatelku zaroven chcel aj ju dokazal som jej ze to on snou nemysli uprimne slubovala mi ze to snim skonci nestalo sa a este viac sa donho zalubila po 1 zisteni ze nieje jedine v jeho kvazi srdiecku si ju namotal neskutocne a to tak ze ona jemu vyvolavala a chcela snim byt piatky vikendy bohuzial mne plakal ze snim nebola bo nemal cas mne bolo nad slnko jasne preco nemal cas ... :) mal a bol s druhou 2 kvazi nevera bola dokaza uzasnym sposobm ked jej pisal jak ju miluje a medzi tym mal v nohach inu prislo sa nato prevalilo cakal som ze si uvedomi svoje bohuzial sa tak nestalo prisla pre neho o pracu lebo takych ludi neznasam ... ktorym chce clovek pomoct a nechcu dnes je situacia taka ukoncila somnou veskeru komunikaciu a je nadalej snim fc pisu si atd... mne odpovie na sms coz sa cudujem chcel by som pocut vas nazor na takuto zenu ci to je normalne alebo ci ja som nenormalny alebo jak to vlastne je lebo tomuto svetu nerozumiem ... onje typ cloveka \"nikto ti nemoze dat tolko kolko ja ti slubim\" asi tak :)

fero11111

no daj kludne co si myslis tak ano chcel som jej pomoct a dopadol som tak ze tamten ma obe pri sebe a ja ani jednu :D a ako vidim aj tak som ja zly je jasne ze som ju vyhodil len aby si uvedomila co a ako ale ona to zobrala po sovjom a odisla nadobro vratit sa mohla kedykolvek aj dnes zial uz nechce ... myslel som si ze si uvedomi ale uvedomila si akurat tak ze jeho miluje este viac a ja nic nezistujem ci je ci nieje snim ja viem ze snim je ak by nebola vratila by sa v pohode do prace naspet

brrr

fuj, hnusny charakter. teba by som nechcela ani keby si bol jediny chlap na svete a od teba by zaviselo, ci ludstvo prezije alebo vyhynie.

Leela333

Akože toto je vrchol, na jednej strane chlap, čo ju podviedol, a na druhej taký, čo je ňou taký posadnutý, že ju radšej vyhodí akoby ju mal vidieť s iným a ešte zisťuje, či ju súčasný nepodvádza. To už fakt radšej toho prvého.

Dadula56

Fero, daj sa liecit, ak si ju za toto vyhodil. Este ako si pekne povies, ze preto, lebo si sa na to nemohol pozerat...dalej sa nevyjadrim, co si o tebe myslim, lebo je to proti pravidlam fora.

Leela333

Ako prepáč, ale ty si riadny hajzel. To je snáď jej vec, aké chyby robí v živote a vyhodiť ju len preto, aby si sa na to ty nemusel pozerať? No ďakujem pekne, zaujímalo by ma, čo si uviedol ako dôvod vyhadzovu.

Dúfam, že si nečakal, že sa ti ešte hodí okolo krku, keď si ju vyhodil, lebo to by som potom mala vážne starosti o tvoj zdravý rozum.

fero11111

no ano mal som ju ja rad alebo lubil cize mas pravdu a ano len som nedokazal alebo nedokazem pochopit ako niekto kto niekoho podvedie 2 krat sa knemu vrati po treti raz proste proti mojej logike .... neuveritelne a ano urobil som to vyhodil som ju preto nemal som sil uz sa pozerat nato a trapit sam seba ako niekto dokaze uprednostnit niekoho kto si ju neceni a robi si znej prdel a a ona sa mu napriek tomu vnucuje a bojuje o jeho priazen neskor som ju volal spet ze som urobil chybu samozrejme ze uz neprisla preotze je snim no a viem ze sa bude len a len trapit prenho a ze ju aj tak posle kade lachsie

doubledog

je to snad jej vec, s ktorym muzom co chce riesit
akurat mala smolu, ze sa do toho celeho priplietol jej nadriadeny.