Strasna suseda

Príspevok v téme: Strasna suseda
z_ulik

ako vychadzate so susedmi?ja strasne,neviem ako jej mam vysvetlit,ze nech sa trocha kontroluje! je mlada,byva vedla mna (byvame v radovych domoch-najomnych).uz tu byva 2rok.pocujeme ked chodi po schodoch so stoklami,vsetky dvere za sebou neustale zatvara a to tak hlasno,ze si myslim ze ma porazi.fakt sa vzdy zlaknem,fakt ich strasne silno vzdy buchne.aj som jej uz vynadala(moja chyba,ale praskli mi nervy) od vtedy sa uz ani nezdravime.rano vstava o 6.30 to ma vzdy zobudi dvermi, takze ani budik nemusim mat, jasne ze aj vecer nam dava vediet ze uz ide spat.stava sa,ze aj o 01.00 v noci ju pocujeme a o 7.00 rano vysava.co robit?ja mam fakt niekedy chut ju zabit

lost

Magy

A utek nie je iba detinske ponizovanie sameho seba ?

Cele lovensko uteka pred vsetciviemekym ;)

A kam utecies ked budu premnozeny vsade kade tade ?

kasandra

Koľko ľudí, toľko pováh. Niektorí si neuvedomujú, že druhým strpčujú život alebo robia zle naschvál. Človek, aby žil niekde na samote, ale zase je to spoločenský tvor a bez ľudí sa veľmi žiť nedá :)

Cariboo

ano, medziludske vztahy su komplikovane, a ak nemozu behat po schodoch tak aspon hulakaju popod okna a robia neporiadok po okoli, niekedy sa dohodnut je tazke.

kasandra

Cariboo- hej, ale nikto ti v noci nebehá v dome po schodoch :DD

Ja viem, máš susedov navôkol a tí ťa vedia naštvať iným spôsobom. Ono záleží aké máš šťastie na susedov.

kasandra

Výhodu majú tí väčšinou, čo bývajú v dome. Čo sa mňa týka, tiež mi niektorí susedia idú na nervy, že by som ich naradšej tiež "vystreľaľa" :D

Cariboo

ano ludia hned to treba vyostrit do konfliktu a vsetko zle vratit naspat. a bum! budu sa do konca zivota nenavidiet a robit si napriek.

mozno si dotycna neuvedomuje nakolko svojim spravanim ti prekaza,ale ak chces nieco dosiahnut musis ist na nu slusne a milo.cojaviem,sprav jej kolac, pozvi ju k sebe na nastevu a vo vhodnej chcvilu ju popros aby brala ohlad na susedske vztahy.

tym sa predsa neda nic pokazit,a aspon si to skusila. ak nie mozno pomoze staznost na spravcu domu,nech sa dama uvedomi. a az potom zacnem rozmyslat nad inymi formami ako s nou "komunikovat"

Kovepa

Zacni par dni buchat dvermi aj ty, nech sama vidi, ake to je, nie? na tvojom mieste by som buchala dvermi niekolko dni o 4.00 rano, potom hociaku hodinu, ktoru by som vedela, ze je doma. Proste normalne trieskaj dvermi aj ty, a ona sama zisti na vlastnej kozi, ake to je, a az potom sa uvedomi. Potom hocikedy tresne dvermi, tak vo svojom podvedomi uz navzdy bude vediet, ako to je u vas pocut. Tu nepomozu slova, pekne prosenia. Niektorych mozes znicit ich vlastnymi technikami. Trieska ona? Trieskaj ty dovtedy, kym sa krava neuvedomi. v tomto pripade odloz slusnost bokom, tu sa neoplati...