Vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: Vztah so starsim muzom
cloe77

Ahojte, mám 24 rokov. mam partnera, ktory je odo mna o 17 rokov starsi. zacala som si s nim,pretoze som vo svojom zivote nezazila orgazmus, hoci som vztahy mala. tento chlap ma neskutocne dokaze uspokojit a mam pocit,ze sa mu to velmi paci.. no nielen to,povedal mi,ze ma miluje a mam pocit,ze aj ja jeho...myslite si,ze vztah s o 17 rokov starsim muzom moze klapnut?

innerworld

Ahojte, ja zalezitost so starsimi muzmi riesim uz dost dlho-teda na teoretickej urovni. Mam 19, 4 rocny vztah(moj priatel ma 25),ale uz od puberty ma pritahuju muzi 30-40. Nechcem si pokazit vztah,ani byt lahkou koristou, ale uz rok mam v mysli jedneho chlapa-je ku mne priatelsky a pritauje ma tak ako doteraz nikto. Ma 38, slobodny,bezdetny, umelec na volnej nohe takpovediac. Vie,ze mam priatela,aj ho osobne pozna. Neviem,ci mu mam nieco naznacit a hlavne ako to urobit. Sama sebe branim v kontakte s nim,ale nepomaha to.

cloe77

myslim si,ze si mozeme podat ruky v tomto...sice ja som vztah prekusovala posledne dva roky,ale aj tak som si myslela,ze ostatne vztahy to maju tiez take iste. nepodviedol ma ani ja jeho...len v niektorych veciach na mna tlacil, pritom vedel,ze nechcem. bol majetnicky a strasne skupy na peniaze.

jupiik

No tak to ja o predoslom vztahu tvrdit nemozem ze by som sa mala dobre.. mozno prve dva roky ale potom som to uz len prekusavala a obdivujem dodnes samu seba ze preco som v tom vztahu vydrzala este dalsie tri roky, ale tak kaslem na to. Je to minulost a neriesim to uz... sice som si zbytocne ubrala tri roky z mojho zivota ale tak co uz. Je to len moja chyba- neriesim. Ja mam teraz taky vztah po ktorom som vzdy tusila, harmonicky, milujuci a hlavne seberovny.Ziadne navysovanie sa v partnerstve typu ja som nieco viac a ty niesi nic... jednoducho rovnost partnerov- obaja sme na rovnakej vlne a tak to ma byt :)

cloe77

ja som tiez ukoncila predosly vztah...mozem tiez tvrdit, ze chvalabohu. aj ked som sa v predoslom vztahu mala dobre, nebolo to pre mna to prave orechove. teraz sa citim uplne inac. som uvolnena, pokojna...

jupiik

cloe77 aj ja som mala predtym jeden 5-rocny vztah, ktory som ja ukoncila (chvalabohu) a teraz mam tento. Takze tie je to moj druhy taky vazny vztah, ktory uz mam samozrejme posledny- teda aspon dufam :D

jupiik

Ahoj cloe77, ja mam priatela o 14 rokov starsieho a ja mam 24. Sme spolu 2 roky, o mesiac mame zasnuby a nabuduci rok chceme babo. A nie je tam ziadny problem medzi nami koli veku.Velmi si rozumieme, milujeme sa nadovsetko a vztah nam klape ukazkovo. Ak si myslis ze vam to vydrzi, vzajomne sympatie su na oboch stranach a aj dotycny s tebou pocita a chce ta tak nikde nie je pisane aby ste to neskusili spolu. To je tak,bud vym to klapne alebo nie. Drzim palce :)