Zoznamky

Príspevok v téme: Zoznamky
90mona

Mna by zaujimala jedna vec. Aj ked uz poznam internet, viem ako to chodi. Viem, ze presnu pravdu sa asi nedozviem. Chcem si najst nejake kamaratky alebo niekoho s kym by som si rozumela, na internete, na nemenovanych zoznamkach. Vzdy maju strasny zaujem o zoznamenie muzi, az su niekedy otravni. Su tam aj taky co maju dobre umysly, nielen sex? Co si myslite, ake mate skusenosti?

system

"Tak preco sa tam chlapi furt vtieraju? " :D:D:D lol vy zeny ste hrozne, ak muz nepise tak je hanblivy a vase reakcie su " chlapi nehanbite sa napiste neuhryzneme vas " ak muz pise tak vase reakcie su " naco sa vtieraju " :DDDDD

Fero M.

Nikdy nenájdeš niekoho len tak za kamoša.

Bud kamošov má a ak nie tak tam niečo v tom bude. A ak je on totálne šeredný alebo naopak, bez urážky, tak to je jediný prípad, kedy môže byť kamoš chlapec s dievčaťom, bez toho aby čakal viac či hned, alebo časom...

Skôr hľadaj v okolí a v rodine. Ziaľ rodinný zvazok ako boli pred x rokmi sa už nepestuje. A ak máš dobru susedu tak ...

Lulu2011

popo - no tak, je to individualne a tiez zavisi od povahy cloveka a aj to ako sa clovek casom meni, dobre je, ak sa partneri menia rovnako :D resp. to tak ide prirodzene, nie jeden napriklad sa chce vlacit vecne po nejakych turach, druhy sa cpat chipsami pri telke, to by neslo dokopy, je to dobre ak su partneri na jednej vlne, vtedy nejake burky nehrozia

PoPo....

Lulu ... chapem a suhlasim ,ale pre kazdeho je mrtvym bodom nieco ine .... ale pokial vztah funguje ,tak ako tebe (ako pises) je to o inom
nie uz nemam

Lulu2011

potvorka - ty mas vztah? ozajstna laska nepotrebuje nejake vybuchy, staci milovat, citit lasku a plynut, zit s tym koho mas rada, ist do mesta na veceru, poobede na prechadzku, rano a vecer sa pritulit, ja som uz roky vo vztahu, ale stereotyp nepocitujem, ale asi je to individualne

PoPotvoraka

ja by som sa bala stereotypu ,ist stale v zabehnutych kolajach a bat sa vybocit hmmm ... to by bol vztah na mrtvom bode ,alebo nie ?

Lulu2011

spapučovanie :D ale vsak spapucovanie je ok, pekne romanticky vo dvojke pri filme, hladkanie vlasov :) dolezite je vybrat si dobry exemplar, lebo ak nie je, je to potom na prd :)

PoPotvorka

Lulu to je jasne ,pokial chlapa strcime do klietky ,bud utecie ,alebo spapučovie .... a aj jedno ,aj druhe by bola skoda