Psychické zlyhanie ukončenie života

Príspevok v téme: Psychické zlyhanie ukončenie života
mimcatko

tak skuste povedat mne co mam spravit priatel ma uplne nanic vztahy v rodine mam sa knemu vyjadrila ze ho moze kaslat nech si ostane na ulici do toho ine problemi nevieme co dalej a ako by to nestacilo teras povedal ze uz to nebude riesit ze je pevne rozhodnuty to ukoncit ze namna bude davat pozor z hora...ze tu nechce byt ze sa otravi jakmile odbije datum ze sme spolu rok.. nejde mu to vyhovorit uz raz sa mi skoro podrezal a teras toto chce sa naplno uzit tento tyzden a potom mi chce len zavolat jak to pojde spravit nech ho najdem nespavam odvtedy neviem jak mu pomoct co stym?

mimcatko

ja som mu povedala ze chcem byt snim do poslednej chvíle povedal mi ze mi zavola pretoze sa chce somnou rozlucit ze som jedina kto prinom stoji v tom najhorsom ale ze uz ho to tu nebavi ze enchce ist dalej. ja neviem co robit sama som psychicky na dne a dotoho este toto neviem ako dalej

Mimulus

Tak toto je už príliš :( To naozaj Ti chce zavolať? Nemá kúska citu, žiadnu zodpovednosť a ak je to pravda tak Ťa nemá vôbec rád!!!