Odkedy prespí bábatko celú noc?

Príspevok v téme: Odkedy prespí bábatko celú noc?
kukulele

Dobrý večer...mám dvojtýždňové bábätko a ešte som vôbec v noci ani cez deň nespala poriadne...viem, že je to normálne, kojím, ale mám málo mliečka tak aj prikrmujem Nutrilonom...čo by ma ale zaujímalo, že kedy tak môžem čakať, že mi malý už prespí celú noc? viem, že tak ľahko to nebude, ale odkedy sa môžem tešiť? :-)

veronika16

ahoj , ja som si system nasla po nieco vyse mesiaci , teraz ma 2 mesiace moja, ale ja mam dost mliecka takze ju v noci nakojim tak ze ani nezapalim svetlo vobec....a pri dudani mi jednoducho zaspi a to ju vlozim do postielky, vydrzi od 22 do 4 rana co je teraz velmi dobre, zo zaciatku som ani ja nespala vobec

Lulita

to je velmi tazka otazka, pretoze na to nikto nema odpoved, su deti, ktore sa budia casto a dlho, najma take, co spia s rodicmi v posteli, casto revu a dozaduju sa kojenia aj vo vyssom veku, moj spal dobre cele noci, bol cca 2 x hore ako babatko, neskor spal aj celu noc

meg95

To je fakt veľmi individuálne, sesternia čo má malého ten spí od dákeho mesiaca celú noc. Sestrin 2 ročný sa ešte v noci budí (samozrejme je to jej chyba že ho tak naučila) ale myslím že od toho polroka by to už mohlo byť v poho.