Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov

Príspevok v téme: Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov
Carolinne

Otca som nikdy nepoznala, ani nikoho z jeho strany. Teraz keď zomrel mi matka povedala pravdu. Niekoho zabil a jeho otec zavrazdil jeho matku(zo ziarlivosti). Mam strach, viem, ze sa povaha dedi tiez, som nervak, ked nedostanem co chcem, ublizujem aj sama sebe. Neverim, ze by som dokazala niekoho zabit, ale ziarlim tiez a velmi, ked mam amok, dokazala by som toho cloveka zmlatit. Mam sa bat, ze raz niekoho zabijem tak ako oni??? Co mam robit? Nemozem na to prestat mysliet, ze mam geny vrahov!!! Nikto o tom nevie, len ja a moja matka..

alibimalibam

anjelik* ja myslím, že by ste s magym boli pekný párik. určite by vám to veľmi spolu pristalo. daj vedieť na kedy mám dohodnúť termín svadby a koľko chceš hostí. určite budete mať spolu aspoň 5 detí a žiť šťastne až do smrti aj s hadom :)

anjelik*

Magy, jasne, že existuje nezaujatý postoj.:o)) Neexistuje objektívny, s tým súhlasím, keďže ho zaujíma a vytvára subjekt.
A zemreeem.:o))) Som myslela, že Adelka je tá dievčina, že had. :o)) A domov??? Šak by mi mačičky zožral a potom mňa. Ďakujem, neprosím. A netvrď mi, že je to bylinožravec, poprípade umienený vegetarián. :oP
Alib, veď neblázni, ja si nikoho nenárokujem.:o)

Magy

anjelik - nezaujaty, resp. objektivny nemoze byt nikto. :)
co sa tyka hada, som presvedceny ze po zoznameni s Adelkou by si ju uz nechcela dat zo seba dole. tak ako kamaratka co sa s nou fotila. najprv nie nie nie ja sa bojim a potom ju chcela domov ;))

anjelik*

:o)))) No ja som skôr individuálny hráč, takže sa bytostne nerada niekam nominujem. Ako ja považujem tvoje príspevky za príspevky niekoho, kto má prehľad...len občas by nezaškodilo aj trochu nadhľadu..ale ten je asi bližší ženám. ;o)) V živote by som si ale žiadneho hada na telo nedala...:oP Takže rozhodne nemôžem byť tvojim nickom.

Magy

anjelik- ja som mal stale problem s diplomaciou, ale to je dosledok aj toho, kvoli comu som tu.
dakujem za pochvalu a uznanie, teraz si sa ale kvalifikovala aj ty do kategorie "jeden z magyho nickov" :D
mas radost? :)))

anjelik*

Magy, zištnosťou som myslela asi to ocenenie, ktoré sa ti môže dostať za nejaký *skvelý* príspevok. :o)
Ako ti to vysvetliť..proste máš dar občas voliť krajne nevhodné slová, ktoré sa môžu ľudí dotknúť. Aj to o tých mastných chlebíkoch a pubertiakoch. Jasné, že mňa by sa to nedotklo, ale viem sa vcítiť do duše mladého človeka, ktorého takto označíš. Preto si asi za to môžeš tak trochu aj sám. Mňa by osobne nikdy nenapadlo nikoho hodnotiť na základe písania na nete.:o) A najmenej niekoho na niečo upozorňovať. Veď každý má právo na prejav..aj keď podivný, nie? Ale už to zaváňa z mojej strany poučovaním, takže najvyšší čas s tým skončiť. A ak sa ja môžem vyjadriť k tým tvojim fotkám ...tak očarujúce oči...radosť sa do nich pozerať. ;o)

mrskaa

Asi sa dostanem pre určitú skupinku ľudí do nemilosti,ale už dlhšie sledujem ako si tu poniektorí mýlite toto fórum so zábavným serverom. A keď sa na vás niekto ozve,tak ho zahrniete urážkami,oplzlosťami a výsmechom. Ste obyčajné znudené deti. Magy má pravdu,že s vami si nijak nedá. Ani po dobrom,ani po zlom.
A som zvedavá,kto prvý tu zase vytiahne,že ja som Magy. A čím to bude chcieť dokázať.
Magy,Carolinne si poradil vynikajúco. Je zrejmé,že má problém a dosť seriózny. Páčia sa mi aj iné Tvoje rady napr. v téme "NECHCEM MU UBLIZIT..."". Fakt Ťa prosím,nevšímaj si týchto pakov. Oni z toho vyrastú.