Nemat nikoho. Poznate ten pocit?

essterka

Marecek24: to ti verím, tých pár ľudí to je posledné čo ma trošku drží nad vodou, aj keď tiež to nie je ideálne, a to ja pritom nemám prakticky žiadny, problém len tá samota,jaj prečo je ten svet taký nešťastný :(

essterka

pomaranc99: keď bi mi dal niekto potom priamo pocítiť že o mňa nestojí, to by bolelo ešte viac, možno to zbytočne komplikujem no čo už

pomaranc99

essterka ked teraz okolo seba ludi nemas a prejavis o nich zaujem, moze to byt horsie? mozes mat menej nez mas teraz?

essterka

pomaranc99: to či si napísal ma presne napadlo keď som to dopísala... no ja mám často o ľudí záujem a veľmi by som ich chcela okolo seba, ale keď sa nad tým zamyslím asi je to tak že sa im nechcem vnucovať, bojím sa že ma odmietnu a bude to ešte horšie.
čo ma robí šťastnou, no iba jedna vec by bola ale už sa to veľmi nedá robiť, takže v podstate už nič, jedine nejaký úspech keď sa mi darí v škole napr. alebo keď mám pocit že som niekomu sympatická hocikomu

pomaranc99

essterka a ked sa na to pozries z druhej strany. o kolkych ludi si prejavila zaujem ty? mas vo svojom zivote nieco co ta robi stastnou?

essterka

pomaranc99: no jednoducho nikto nikdy nijaký záujem neprejavil, stojí o mňa len jeden človek a možno traja tak napoly a to je to úplne najbližšia rodina, som vďačná aj za to samozrejme ale...

sisika11

Katka 831 s tým suhlasím, tento pristup pomaha aj mne. bez nadeje a optim. pristupu sa nedajú ťažkosti prekonať. Samota môže byť s nádejou alebo bez nádeje, ale proste je - tak som to myslela

katka831

sisika, to ze nieco nemas ani zdaleka neznamena, ze to nemozes ziskat 'napr. rodinu'. ale to je o uhle pohladu. niekto vidi poloprazdny pohar, niekto poloplny. niekto vidi prazdnu nudnu luku, iny vidi nadhernu luku kde su motyle, kvietky... a s tym nespravime my nic. to je v nas.