Kamarátka na chudnutie

carey

Ahojte babeny, ja som sa vazila dnes a kilo navrch co neni po tych sviatkoch ziadna tragedia, strava je teraz skor na udrziavanie, sak ja zacnem aj trosku prisnejsie, ale este sa na to necitim. Vidim, ze zas je tu niekto mudry, sak toto je verejne forum, tak mne to nevadi, ja na prispevky ktore ma nezaujimaju nereagujem.
Inak idem dnes kadernicke na strihanie, ale neviem co s tymi mojimi vlasmi spravit, skratit, prestrihat, ked u mna je problem vytvorit nejaky normalny uces, tak uvidim necham to na pani kadernicku nech nieco vykuzli :D Kupila som si teraz nohavice a take pekne tricko a ako som si veci skusala tak mi boli aj dobre, co som ostala prekvapena... no tesim sa uz na cvicenie a na moju anglinu co teraz zacnem chodit :)

kilecko

Alica30,ja Helus poznam osobne jedinu z tejto temy a viem ako sa rok stravuje a ta sa posunula v priebehu celeho roka i ked aj celiakia jej k tomu dopomohla a mas pravdu idem veru na rotanu a dake brusaky k tomu a ty sa chod najest lebo ak pochudnes s nami tak tvoje bmi bude mizerne ja ho mam v norme a pri uprave stravy 7.1. to sa uz opakujem ,ale len kvoli tebe a spravnom cviceni moje bmi vylepsim ,co ty si nemozes dovolit a este k tomu ja ani teraz nevypadam ako prasa a tvoje akoze pravdy a kadrovanie si nechaj na stranicke schodze ak chces napis objektivne ani jedna sme tu cez vianoce nechudli len sme udrziavali beznu konverzaciu ale teraz uz niektore chudli a ine zacnu neskor tak pa cicuska

Alica30

"...,mozno tak Helus (pred jej jedalnickami klobuk dole),"

cica, neutoc!

...chod radsej chudnut na rotanu.

Neprispievam uz len som musela ujasnit nepravdu co tu pani siri. Helus je disciplinovana a vynaliezava co sa stravy tyka. Drzim palce

kilecko

Ahojte dievcata,Helus ja som reagovala len na poznamku od Alici30 ,ze ty si sa neposunala za cely rok nikde ,prave ze mi sme z 90 dnovky schudli a potom ti prisla ta celiakia a to su musela zas zo zdravotnych dovodov zmenit svoj jedalnicek takze ty si mala posun najvacsi aj ked nedobrovolny a mozno keby sme sa zdravo nestravovali a nepocvicili tak v nasom veku by nam inac nabehli kila ,tak mne urcite i ked ja teraz jem piate cez deviate zatial sto drzim plus 2 az 3 kg ,este ma cakaju dake navstevy a potom huraaaa na chudnutie tak doschudnutia kamosky

Helus

Ahojte musketierky moje.
kilecko zase neprehanaj,ja sa ani nemozem inac stravovat,pri mojej bezlepke+ bezlaktoze.Ale minule som mala biely jogurt na skusku,a nemala som problem,ale to neznamena,ze si mozem dopriavat kazdy den.taky cottage,som este pred rokom zjedla,a vzapeti,hnackovala+ vracala,ale priznavam,strasne mi chybaju mliecne vyrobky,ale v pohode som si na ne zvykla.Inacmam odcvicene,a pri mojich kortikoidoch,sa celkom dobre drzim,aj brusaky,aj rotoped.cez vikend mam 12hodinove sluzby,tak cvicit nehrozi,ale vtedy je pohybu az moc.teraz pijem zazvorak,a idem sa pomalu ulozit do postele.doschudnutia.

kilecko

Nedalo mi a este raz som si vyhladala prispevky od Alici30 a poporiadku ty chces schudnut za 5 tyzdnov 5 kg no nezdrave to by si ako odbornicka mala vediet a neviem si ani len predstavit zensku pri vyske 176cm z 56kg nezamenila si si temu nechcela si ist na temu anorekticka chce chudnut a potom to kadrovanie zien ,ktore ale vobec nepoznas ano Helus tu jedina papa vzorovo a kedze ma celiakiu tak veru mudsela zmenit riadne stravu v minulom roku takze ta sa urcite posunula a to cvici pri svojich klboch je obdivuhodne fandim jej a je pre mna prikladom a potom ma zaskocila veta tak ked vy na mna utocite ja sa idem branit to akoze ja som sa do teba navazala a kedy ,ze si nepamatam proti komu sa chces branit proti tomu ,ze mame zdravy usudok a teda mne sa zda ,ze trpis anorexiou ,alebo bulimiou my sme tu chudli troska z inej vahy a mali sme vysledky a mas pravdu ja si teda kalorie pocitat nebudem nikdy som to nerobila a robit nebudem a schudla som aj tak pekne a co tu prezentujem precitaj si rok stare prispevky a potom kadruj ludi ja viem prijat kritiku ,ale od tych co ma tu poznaju troska dlhsie a nie ze tu nabehnu su nasrdene ked ich niekdo skritizuju a utekaju prec ja na tuto stranku chodim rok a budem chodit nadalej a inac pri mojej vyske 175cm ked budem mat vahu 67kg budem vypadat super kocka i ked ty sa pri svojich kilach 61 vidis ako prasa zvlastne ,no tak a teraz mi mozes napisat co si myslis branit sa doschudnutia

Helus

Ahoojte musketierky,ale ste sa rozpislai.ja som mala na plane tie kapustove halusky vyskusat,ale som si to rozmyslela,a spravila som cesnakovu polievku s opecenym chlebikom,samozrejme ze bezlepkovym.A zistila som,ze chlebik mi v inej forme nechuti,taK jedavam krehke platky pohankove.teraz idem na nakup,peso,a vecer rotoped ma vola,Heluska smutno mi je za tebou,tak ho nemozem sklamat.Doschudnutia kocky.

kilecko

Prajem vsetko pekne v roku 2014 ,hlavne zdravia a vytuzenu postavu.

Silvestrovala som dobre s priatelmi do rana do siestej super bolo vcera oddych a dnes som sa nesla docitat prispevkov.

Alica30 som myslela ,ze ma vynechas ked som tu nebola ,vies ja som tu na tejto stranke uz cely rok a keby si citala vsetky moje prispevky tak by si vedela ,ze ano ja teraz cez vianoce som sa absolutne neobmedzovala v jedeni takze papkala a papkala a behala po schodoch a po parku a rotana a brusaky a ak budes sledovat dalej tuto stranku tak uvidis ,ze chudnut zacinam 7.1. a potom uz dopapkam a budem skutocne chudnut tak ako som zacala aj minuly rok a pekne som schudla z 90 dnovej diety a aj sa to budem snazit udrzat zacinala som na 83kg schudla som na 67kg tie som mala v maji a teraz mam skoro 75kg pri vyske 175 cm a nazvite ma ako chcete prasa,velryba ,alebo slon mne to je jedno ja osobne teraz schudnem budem sa citit pritazlivo nechala som si narast dlhe vlasy zacnem poriadne sportovat a zdravo zit a budem zo sebou maximalne spokojna ,takze kto chce schudnut moze sa ku mne pridat pojde nam to spolu veselsie ,Helus moja ty ma isto podporis ty najlepsie vies ako sme spolu schudli a ako sa znas stali kamaratky aj ked sme od seba kilometre vzdialene .

TAK SPORTU ZDAR A KILAM DOVIDENIA ,DOSCHUDNUTIA KAMARATKY

Lepok

Ahojte,
kočeny ja som si dnes naplanovala očistu a tak som len na vode s citronom,bola som v Lidli kúpiť podložku na cvičenie a od zajtra budem cvičiť aj keď som v tomto ohľade tak trochu lenivá, no horšie je, že mám tu reumu ,teda klby ma velmi neposlúchajú.
Pozrela som si čo to o 90-dňovke a pre mňa to nie je a tak zostávam pri mojom osvedčenom jedálničku a je zvláštne, že to podľa krvnych skupín / dieta / na mňa sedí - teda hodne bielkovin / mlieko nie / zeleniny kopec a pitný réžim, no a keď pridám to cvičenie, tak tu v tejto téme už ani nebudem mať čo hľadať azda ak provokovať..ááááááále nie.
Ja teda osobne mám kritiku rada, nakolko ma to posunie ďalej, škoda,že sa ku mne Alica30 nevyjadrila.

Maoam

Alica30: a kludne prispievaj, osobne mam rada ludi aj s kritickym nazorom, ktori sa neboja vystrcit hlavu z davu, sice narazis casto na múr, ale su ludia, ktori si to vedia vazit, take nazory treba tiez!