Kamarátka na chudnutie

carey

Barba rozumiem ti, bola som taká istá ako ty ešte pred pár rokmi, ono keď to dlhodobo nejde, tak potom už človek rozmýšľa kde je tá chyba, treba veľa trpezlivosti a na večeru si kľudne daj nejaký šalát, rybu, masko (bielkoviny) a ja by som možno dala aj trochu prílohy nejakej ale len polovičnú porciu a nie každý deň, občas. Včera som mala zeleninovú polievku 2 plné taniere napr. ale záleží aj kedy chodíš spávať či skôr, neskôr, ja neskoro takže jem aj o pol 10 niekedy. Asi by si mala priateľovi vysvetliť, aby ste spolu do MC nechodili, že tebe to nerobí dobre a hotovo

Barba.

A myslite ze potom ked skoncim s tymito bielkovinami mozem jedavat na ranajky emco musli? ja ich zboznujem jezis mnam !!

Barba.

Carey tymto stravovanim by nam to mohlo ist dolu ale proste ja chcem vsetko rychlo a najhorsie ze ked vidim na sebe ze som trosku zhodila tak potom si poviem ze super mozem si dopriat a uz je to v...... :D a najhorsie ked priatel ide do mc a ja tam sedim s mineralkou to idem umriet parkrat som neodolala a sala si tam zmrzlinu alebo ten mega velky cokoladovy kolac :D ale teraz to vazne dodrzujem poriadne a myslim ze to ide aj dolu lebo tucna nie som ale som neskopokojna a necitim sa takto dobre a inak obcas vynechavam olovrant a veceru tak ze iba pijem mliko alebo si dam jablcko co tiez neviem ci je vhodne

carey

Kilečko, no ja uvidím, keď sa zamestnám, určite budem mať nervy, ja sa už poznám, ale tak nemôžem žiť takto celý život, že mesiac dobre a mesiac zle a potom len plač lebo si poviem, že som neschopná...ale z chýb sa človek učí

carey

Barba aj ja potrebujem dať dolu asi tak 5kg, ale bez pohybu a zdravej stravy to nejde a to si musíme vtĺcť do hlavy :D ja tiež teraz si beriem jedlo so sebou všade, inak si kúpim niečo iné, alebo sa nenajem, potom som hladná a zjem 3x viac ako normálne, takže pekne do krabičiek :) ale tak ja sa tým nebudem stresovať, lebo prídu dni, kedy jednoducho nejde jesť presne podľa nejakého plánu, nedá sa takto žiť celý život, takže len kľud, to zvládneme. Ja som cez Vianoce pojedla dosť koláčov, čo sa odrazilo na postave, tiež to mám rada, ale keď teraz jem normálne, tak to sladké mi nechýba, treba to mať vyvážené

kilecko

LEPOK aj ja vypijem tak 2 litre denne tekutin a ranajsia kavicka musi byt a bez mlieka a cicer som este v zivote nejedla to je co v mojom veku

Carey fajn ,ze mas vysledky dobre ,neboj v praci sa vzdy vyskytnu horsie a lepsie veci ,ale to je ako v zivote prekazky clovek vzdy preskoci ,obide ,ale vzdy sa najde sposob ako vsetko zvladnut vsetko sa da aj praca aj rodina a pri tom pochudneme a zrelaxujeme

Barba.

Jasne budem pisat jedalnicky , ja si to musim planovat a hlavne chystat a brat vsetko so sebou vsade lebo inak jem vsetko naraz vela vsade a tak . Len ten pohyb no este , chcela by som mat 55kg ako pred 5 mes. max 57 .. ale je to fakt hrozne tazke , som myslela ze 5 kg dole je nic

kilecko

berie 125 kazdy den

a v 90 dnovke to mas pravdu je tam sladkosti ,ale len v uhlohydratovom dni co su cestoviny a na veceru je 1 kusok torty ,alebo 3 kusky medvedich labiek,alebo 3 kopceky zrzliny a k tomu je jedna ala tablicka vzdy horkej cokolady a preto sa mi to paci v zime pojem vianocne pecivo a ked bude teplejsie dam si aj zmzlinku

carey

Ahojte, tak ja som doobedie strávila u lekára, išla som tam kvôli výsledkom, a všetko ok, tak som rada. Ja som teraz dosť o sebe rozmýšľala a slovo diéta už nechcem nikdy počuť. Ja si idem pozvoľným tempom k cieľu, žiadne stresovanie a pod. Budú väčšie stresy, keď nastúpim do práce a všetko si potom zosúladiť, takže len byť v pohodičke a pôjde to. Na obed mám tuniaka s cestovinou a olivami.
Vitaj Barba, držím palce, niekedy napíš jedálniček nech vieme ako sa stravuješ.
Lepok tvoje stravovanie je v pohodke podľa mňa. Si ma inšpirovala cícerovým šalátom, som ho už dlhšie nejedla, tak si urobím.