Krvácanie z nosa

Príspevok v téme: Krvácanie z nosa
sanny

V poslednej dobe sa mi veľmi často púšťa krv z nosa. Ako dieťa som s tým mávala problémy a celkovo som bola citlivá,čo sa týka nosa. No momentálne je to až desivé, bez akejkoľvek príčiny a niekedy aj niekoľkokrát za den. Ťažko sa zastavuje. Poraďte mi ako to napraviť a aké môžu byť príčiny. Dík

marekfr

zdravim predchvilou mi zacalo krvacat znosa a cely som sa rozochvel myslim ze sostrachu no pil som kavu a som fajciar moze to byt teda pricina krvneho tlaku no ake mozu byt dalsie priciny?

dezi

staci prestat sa rypat v nose! mne to pomohlo! a ked to nezabera (v 90% to pomaha) daj si vypalit cievku v nose tekutym dusikom u ORL lekara.

lori

aky mas tlak,skus zajs lekarovi ci nie je vysoky ,ak nie tak mas zoslabnute steny ciev a treba doplnit C vit,v podstate aj ten ascorutin ho obsahuje a je na posilnenie ciev takze je to dobry napad.

nora

Môjmu synovy odstranili nosne mandle a od vtedy nastal problem z krvacaním z nosa.Krv mu z nosa vystrekne akoby pod tlakom potom to už len vyteká a to mu už dva krat le

zanocka72

Tak ako ti poradila Alternatíva daj si to zaleptať,dovtedy si kúp v lekárni Gelaspon,možno sa to volá teraz už inak,to ti pomôže najmä,keď nemôžeš zastaiť krvácanie .

kuki

Ascorutin pomaha v akutnych stavoch. Lepsie je vsak im predchadzat. Doporucujem udrziavat vlhkost 40-60%. Pravidelne sa o nos starat - zvlhcovat popripade zmakcovat olejcekmi...atd. Pomoct moze aj spominane leptanie, to je vsak kratkodobe v pripade, ze nerobis prevenciu.

Alternativa

Poznam to a pricina boli rozsirene cievky v nose. ORL lekarka to "leptanim" cievky vyriesila /cim ju uzatvorila/. Nebolo to bolestive, len spachtlicka v comsi namocena na maly okamih v nose. Tiez som mala doporucene od ORL lekarky c-vit. v kombinacii s ascorutinom na posilnenie stien cievok.