Chcem schudnúť na dokonalú postavu

Lulita

presne taku postavu, ako Candise som mala v 20 rokoch, dopracovala som sa k nej delenou stravou, vynechanim peciva a cvicenim 2 x denne, upozornujem, ze je dolezita aj genetika, ja viem docielit pas 58-59 cm pri 174 cm...su baby, ktore su chude, ale v pase budu mat stale cez 70 cm, takze si uvedom ci mas take proporcie vobec...ak ano, tak sa to da...uz 59 kg som isla na 49-50, myslim, ze ona viac kao tých 48 kg nema...a udrzat sa do navzdy neda, ak clovek nie je prirodzene extra stihly

avinka

Ahoj.aj ja chcem mat dokonalu postavu .pribrala som z liekov a momentalne mam 79kg 180cm najblizsi ciel 75 potom 70 to mi staci .

winki

No ale aby sme sa vratili k tvojej povodnej otázke. Ako schdnút? Začni jesť rozumne, neprejedať sa, počúvať svoje telo a jesť rozumné menšie porcie. Zaradiť viac zeleniny, vynechať mastné a vyprážané a sladké. Cukor nahradiť medom. Od varenej stravy prejsť k surovej...v niektorých prípadoch sa to dá ľahko. A samozrejme pravidelný pohyb a posilovanie. Lebo to najhoršie čo je je chudá baba s ochabnutým svalstvom...brrrrr.

winki

www.google.sk
pozri si tento obrázok? hm dokonalosť? a kde má tie vypracované brusné svaly z tvojho obrázka?
Nevravím má dobrú postavu....ale ja mám po pol roku cvicenia ovela výraznejšie brusne svaly ako ona na tejto fotke.

Nedívaj sa na iné a mysli na svoje telo a to co je realne pre teba. Fotografie pekelne klamu. stačí ovladať vedu svetla a tienov a dokonalu fotku vycaruješ aj pri holke s 10 kg nadvahou....

Magy

fuckmyself - a ze je to brutalny photoshop si si nevsimla??? to si nevidela jej realne fotky? ved si daj hladat do google pictures "candice swanepoel" a uvidis ako ta baba vyzera naozaj. ani nahodou nie je taka chuda. keby taka chuda bola, pti tych proporciach ako je to na tej fotke, tak by jej trcali bedrove kosti, rebra... trochu mysliet!!!

za dalsie - dokonala postava NEEXISTUJE! To, ako vyzera niekto iny je vecou jedinecnej stavby tela a genetiky daneho cloveka. Pochopis to, ci sa budes hnat za nerealnymi predstavami? postav dokonalost svojho tela na SVOJEJ genetike a stavbe tela!

Maoam

ale ten väcsi problem je ta autoagresia, ktorou trpis, takze skor budes mat sklony svoje telo tyrat, na ceste za svojim cielom :D

Maoam

najprv sa pozri do zrkadla a zhodnot realne svoju stavbu tela, mas vobec aj jej vysku?
velmi vela robi genetika a kazdy clovek ma svoje HRANICE, co je fyzicky mozne upravit stravou a pohybom

upravit sa da kazda postava, ale musis poznat svoje prirodzene hranice a genetiku