Znova o fibróme v prsníku

biela mačka

fuj, musím nosiť podprsenku, je tomok, však to sa musí, ale tlačí ma to, aj ma svrbí to operované - fuj, hnusné

llek

A pozna niekto z vas takto na dialku cez internet pricinu lezie v prsniku u bielej macky? Nevideli ste ju, nehmatali ste ju a nemate v ruke histologiu. Ja uz som videla vela histologickych nalezov,roznych, aj dobrych aj zlych, preto pisem a radim tak ako pisem a radim

biela mačka

kázali mi nosiť športovú podprsenku
a vlastne tá ma tlačí, ale čo už,
rana nekrváca a nemokvá, ale trochu ma bolí, keď sa jej dotknem - ale to asi
je ok, keď mi to robili v piatok...dúfam

- mira

Nahmatávať lézie, rozpitvať ich na kúsky, skúmať prístrojmi, ......to všetko neznamená liečiť. Liečiť znamená predovšetkým objasniť príčinu tvorby lézií a odstrániť ju. Keď zmizne príčina, zmizne i lézia.

biela mačka

TAK už som doma, v pondelok idem na kontrolu a pre výsledok histológie - ešte si mám desať dní pichať fraxiparín proti zrazeniu krvi...

RNG

Jedine, co tu tvrdim, ze rozne nefunkcne utvary v tele, bez presnej specifikacie o ake sa jedna sa daju odburat extra enzymami. Bez ohladu na to, ake meno im lekari daju a do akej kategorie ich zaradia.
A teda na to nepotrebujem nic o nich vediet, ani ako sa diagnozuju, ani ako vyzetraju.
A to nie je bla bla bla, ale fakt.
Ci sa ti to lubi,. alebo nie.
Obcas telo samo odburava tieto utvary, ked ma dostatok enzymov, alebo roznych bielych krviniek, ktore tak isto pomozou enzymov taketo utvary rozpustaju.
A ked hovorim , ze mnohe tieto utvary su hormonalne zavisle, tak to uz aj konvencna medicina hovori, takze tam asi niet rozporu mredzi nami.
Jediny zdroj rozporu moze byt doplnok jodu, kde konvencna medicina t vrdohlavo a krcovite sa drzi starej a nespravne urcenej odporucenej dennej davky, a kde bolo urobene hromada vyskumov, ktore potvrdzuju, ze jod nie je len pre hormony stitnej zlazy, ale aj pre ine hormony a tiez pre hromadu roznych enzymov, ktore telo s jeho pomociu tvori a ktore su schopne rozbuit rozne zamorujuce zhluky a nefunkcne utvary v tele.

Tema je fibrom v prsiach a ja tu adresujem rozne ine metody odporucane inymi lekarmi-alternativnymi, tj nie konvencnymi, ktori sa sustredia na diagnozovanie, danie roznych nmien utvarom a potok jedine co ponukaju je ich vyrezat, amputovat, vypalit.

Pricom telo ma schopnost s trochou pomoci tie utvary zlikvidovat, tak ako ich samo povodne vytvorilo. Procesy v tele su povacsine vratne, len zialbohu konvencna medicina to nechce vidiet, lebo tlaci len svoj sposob "liecenia"