Skoro žiadny sex

Príspevok v téme: Skoro žiadny sex
marcelinosk

Zdravým vás priatelia. Moj problem ktory ma trápi je je skoro ziadny sex s mojov laskov... ktora je mladsia o desat rokov, zijeme spolu uz dlši čas "nie sme zobraty" .Sme ulne samy, mame dom dve auta a krasneho hlapca z jej prveho manzelstva.......vsetko v pohode fakt netrpime daakymy nedostatkamy........no ak naznacim neaku tuzbu po nej, v postely tak nastane problem ....Nema teraz namna chut a kopec vyhovoriek vsetkych druhov ,ak sa my to podary raz dvarazi za mesiac tak je dobre ,a to musim nanu tlačit neni to ono.......Neskvor som zistil ze sa odbavuje sama .....asi kazdy druhu treti den .Velmy ma to ranilo..pricom my tvrdi ze nema chut na sex.......JE TO NORMALNE??? Je to skutocna laska ? Poradte my prosim.......

Marsmeloun

a si je s tebou preto , že si zabezpečený ....ale nápáčiš sa jej a nepáči sa jej sex s tebou .. inak si to vysvetliť neviem

2bodka

tiez ma zaujala ta gramatika :) no snad svojej priatelke nepise lubostne listy, lebo v tom pripade by som stratila chut na sex aj ja :)

miso 99

v prvom rade neviem ci si robis prdel s tou gramatikou alebo to je to fakt :DD no ale ak je to pravda co pises tak ma rada tvoje peniaze a teba ma na haku clovece ty mas barak a dve auta ?? :D