Nepoznam BA-ako sa dostanem k Albertovej?

coje

no tak je posli mail do riti, na co cakas? ak mas dohodnuty termin, mala by si sa aspon omluvit. lebo na buduce ta potom mozno nevezme. co by bola skoda, ona je fakt klasa. ale ak nie si dohodnuta napevno, aspon si to s nou vysvetli cez mail. lebo vies, ak tam ona bude na teba cakat a ty neprides, tiez nic moc. a ak tam ty prides a ona bude mat niekoho ineho, tiez na hovno.

coje

no tak si nemala cely den googlit, ale radsej jej rovno zavolat. alebo napisat par mailov. vies, niekedy sa to dostane aj do spamu, ale ked zavolas, tak niekedy zodvihnu. uz je teraz neskoro, ale skus aspon poslat mail. teraz by som uz nevolal. len ona cez den robi a niekedy moze byt pri pc aj dlho do noci. no drzim ti palce.

malinaOOP

Ok, tak Dubravka nie
Ale asi aj tak nepojdem, ved ani neviem, ci to plati, trepat sa cez pol Slovenska nie je sranda..aspon pre mna nie

coje

ja neviem, tazko ti poradit, ale ak nemas potvrdeny termin, tak urcite to nie je na beton. radsej tam nechod, aby nebol potom problem. mne ked som tam chodil vzdy termin potvrdili. uz je to sice par rokov, ale nemal som zle skusenosti.
a zvlast ked este cestujes, to by som neriskoval. ak nemas potvrdene, tak necestuj.

malinaOOP

mapu som studovala a som z nej somar, v Novom meste som nikdy nebola, cely den googlim nejake spojenie MHD, ale priamo tam nic nechodi a navyse neviem, ci to vobec plati

coje

ja tam nevidim ziadnu dubravku, oni predtym robili v dubravke, ale to je stara adresa. a boli aj na vajnorskej, tam som chodil ja. ale na tejto kukuricnej som uz nebol, to sa museli prestahovat nedavno. v dubravke uz urcite nie su, to musi byt nieco stare co je na internete nezmenene. neviem.

coje

a kedy tam mas ist? teraz som mrkol na ich stranku, je tam len jedna adresa - kukuricna 1. neviem ci poznas tu polikliniku, vola sa tehelna, je to tam niekde vedla tej polikliniky. klikni si na kontakty a potom na mapu a tam je to jasne vidiet.
ale taketo pracoviska pracuju len na objednavku. nakedy mas ten termin? dufam ze nie na zajtra. ja by som sa predsa len pokusil jej este napisat. ked si teraz pri pc, tak napis mail, za to nic nedas. mozno ho objavia a napisu ti.