Sex po porode

Lulita

2bodka - hej viem :)) vsak to este nie je taky brutalny vek, ale uz bol najvyssi cas ;)) nic sa neboj, uz si sa odstahovala od rodicov?

silvuska - ano neodporuca, no, ale mladost pochabost :)) ale mala som sex, ked som uz bola cista, ani spinenie, nic

isabella

chut by bola aj hned, ale bohuzial sitie po nastrihu ma pri sexe bolievalo este 11 mesiacov po porode, potom manzel odisiel pracovne na niekolko tyzdnov prec a ono sa to tou dlhsou absenciou nakoniec uplne spravilo, predtym sme mali raz za dva tyzdne a vobec sa to nechcelo spravit a to som si myslela, ze sak to je dost malo...
no a povodnu vahu som mala do par tyzdnov a do pol roka este o 10kg menej ako bola povodna...
tak a dnes uz cakam druhe a som mudrejsia, tak to hadam lepsie dopadne s tymi bolestami a tak podobne... a to uz kvoli nizkej placente absentujeme skoro dva mesiace... uff... toto je na tom tehotenstve pre mna asi najtazsie hned po nevolnostiach :-DDD

2bodka

Lulita, no vidis a ja mam teraz 30 a zvladam to dobre :)))

Mrska, ved tu nikto ani nepisal, ze chce sex pocas sestonedelia :) ja sa iba informujem ako dlho trva take 6-nedelie :)

Lulita

2bodka - ani ja som nemala ziadne ranne nevolnosti, tak ber, ze cim je baba mladsia, tym to zvlada lepsie, napr. teraz by to uz bolo horsie, ked je uz ta 30 rocnina na krku :)) (aspon u mna, kedze sa necitim tak fit ako v tej 23ke) no a tie stehy vypadli az potom v sprche :D ono su to take samorozpadavajuce, ked uz je zahojene sa rozpadnu a uvolnili sa

2bodka

pocas sexu? to je romantika!! :D hahaha
tak ja mam tehotenstvo take, ze ani neviem, ze som v tom, ziadne ranne nevolnosti, zvlastne chute a keby som trochu nepribrala (lebo som prestala fajcit) tak ani neviem ze som v 12 tyzdni :D tak ak aj po porode to bude take nekomplikovane, budem stastna jak blcha :)

Lulita

2bodka - ta cosi, to su len take nejake tie limity, ja som samu seba tiez prijemne prekvapila :))) a to som mala nastrih, aj som bola dost sita, stehy mi vypadli pocas sexu :p

2bodka

Lulita, tak ja dufam, ze dopadnem rovnako :)) to by bolo fajn.. desi ma predstava 6 tyzdnovej menstruacie bez sexu :D