Rastový hormón rok 2007

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2007
eMKy

Ahoj všetci.Minulý rok som založil tému,,rastový hormón rok 2006´´Kedže som rastový hormon užíval asi 7 rokou často som pozeral na toto fórum.Teraz zakladám nove na rok 2007.Z dôvodu nazvu fora že rok 2006 ste tam nikto v poslednom čase neprispievali tak zakladám toto na rok 2007.Dúfam že bude podobne úspešne.Ak by ste niekto mali záujem kludne napíšte.Rád odpoviem ak budem vediet lebo malo ludi vie reagovat na tuto temu.Ja som si pichal rastový hormon asi od 7 rokou života.Majte sa všetci....Marek....emky z Košíc

RNG

Trpezlivost, konatelka ma aj inu robotu, toto robi len po strane zatial. Skus zavolat predavacku v Lucenci, tam je sklad.

dano18

Aha,len pozeral som tie predajne.Sú v BA a v Lučenci a ja niesom odtial.Písal som tam,ale nikto mi neodpisuje,takže neviem.

dano18

RNG,nasiel som nejaku stranku naboku s tymi doplnkami,ale je tam aj tento doplnok?nenasiel som ho totiz...da sa niekde kupit?

dano18

Pozeral som aj tie doplnky.com aj aloevera produkty,ale nenašiel som žiadny konkrétny produkt,ani tie výťažky,čo si spomínal som nenašiel,určite to tam je?

dano18

a kedy to budete mat v obchodoch a kde vlastne su?a kolko by to stalo?pomohlo by mi to narast aj ked mam uz 18 rokov?