Zmeškaný hovor

Príspevok v téme: Zmeškaný hovor
anonymka23

Ahojte. Môžu mi volať z telemarketingu, keď mám utajené číslo? Pred niekoľkými mesiacmi som si zriadila nové číslo a dala som si ho aj utajiť. Dnes som si našla v mobile zmeškaný hovor z čísla s predvoľbou 02. Nevolala som naspäť, ale hneď som si na nete našla info, že ide o telemarketing. Na internet som nikde svoje číslo nepísala, tak netuším, odkiaľ by ho mohli mať. Mám Nokiu C2-01, tak by som sa chcela spýtať, či sa toto číslo nedá v mobile niekde zablokovať. A tí, ktorí máte tiež nezverejnené číslo u svojho operátora, stalo sa Vám tiež, že Vám napriek tomu niekto neznámy volal??

lionesssssss

kakofonia :-)) aj ja som robila v call centre, skúsila som tri a potom, keď mi z jedného neposlali výplatu za celý mesiac, tak som sa zamyslela a spýtala sa sama seba, či som na toľko hlúpa a nešikovná, že si viem zarábať len takýmto idiotským spôsobom.
Nakoniec som sa hecla a šla pracovať v úplne inej oblasti.
A je mi sto krát lepšie.

Call centrum je váže trapas
utekaj odtiaľ
máš isto na viac

lost

kakofonia

ale otravujete :D

hovori ti nieco "nevyziadany hovor, posta, letak" ?

to je SPAM..

ktokolvek, kto mi vola, ma otravuje :) vzdy a vsade.. vezmi si ake nebezpecne to je :D ja sa napriklad za volantom zlaknem ze zvoni mobil a prask, strhnem volant do stromu :D

i ked by sa isto mnoho ludi potesilo, nie dnes, ani zajtra, ale pointa zostava - ak mi niekto vola, ze mi chce nieco ponuknut, ja som ho o to neprosil :) cize je to SPAM..

uz aj otazka "mate zaujem?" je spam..proste nech si zaplatia reklamu niekde v TV, alebo ese lepsie, nech seru na reklamu a nech sa produkt predava sam.

to je nehorazne, najradsej by som si pokecal ale s nejakym manazmentom daneho oddelenia.. nie s pesiakom.. (v dobrom, samozrejme :D )

proste ja NIC nepotrebujem, ak nieco potrebujem, TAK TO VIEM DO PRDELE LEPSIE AKO NEJAKY IMBECIL Z CALL CENTRA.
(v dobrom, samozrejme :D )

zase - utocim na manazment a nie na Teba :) chapem ze si v pozicii kde nemas priestor na manevre nejake pred utokom bud zo strany zakaznika alebo sefa..

Najviac mam rad tych, co vedia co je pre mna lepsie ako to viem ja sam :D kks, to je ten nazi-brusel vtieravy syndrom sakramensky nakazlivy.

Ale kazdopadne, posielam kvety ;)

kakofonia

je to nasa praca, a vedzte ze nie dobre platena..ja to mam napriklad ako brigadu popri skole...mnohi ludia su nahodou celkom ochotni a radi sa zucastnia prieskumu..ved o nic nejde, len o par minut ich casu..

lost
co to tu porovnavas? :D my nikoho nenutime, len sa slusne opytame ci maju zaujem a ak nie, tak ich viac neotravujeme

lost

afta

no toto je presne to, o com sa polemizuje uz tisicrocia..
kde je hranica medzi "porusim prikaz pana" a "moralkou" ?

napr ten moj vojak-priklad..

za vojny bezne vojaci dostanu prikaz, zastrelit zajatcov..

vojak nezastreli - zastrelia vojaka

co ma robit?

podla mna nestreilat a nech ho hoci aj odstrelia, osobne by som bol radsej odstreleny, alebo vies co? otocil by som a zastrelil toho, co mi ten prikaz dal (i ked aj on je v tom nevinne)

problem ludi je nesudrznost, v takychto pripadoch..

a to iste plati pri marketingu..

a dnes to velmi pekne vidime aj na tom, ze clovek radsej zoberie pracu za 120eur mesacne, ako keby mal povedat "DAJ SA VYPCHAT!" a nebral nic..

skoda ze ludia idu pod svoju realnu cenu..

ono sefovia nemaju gule na taketo hry, na to sta stavim, a radsej ustupia, ono je to logicke, investor (sef) chce zarobit, bez ludi neskrtne ani PRD. tak bud polavi zo zisku, alebo bude mat PRD.

lenze dementni ludia to nechapu a tak kurvia ekonomiku a dostavaju vsetkych do recesie (sice nie vsetkych, seba, investorov dostavaju vyssie)

a takto sa vytvorila praca telefonistu.. (a mnohoooo inych zamestnani)

kakofonia

robim v prieskumnej agenture takze viem ako to chodi..niektore cisla su nahodne generovane pocitacom takze sa kludne moze stat ze sa dovolame aj na utajene cisla
v takom pripade tiez ludia nemusia byt tak priserne drzi aki zvycane su, pretoze my anketari za to tiez nemozeme