Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

lost

"jedna spermia za mesiac "

:DDD

toto je super navrh pre stvoritela zivota nabuduce :)

a problem s potratmi vyrieseny !! :D

pan d.

Ked budes makat jak kon, tak ta bude chciet kazda:) Priprav sa na to, ze na svoju pohodu budes moct zabudnut. Nechapem, co ludi zenie do vztahov, najskor samota a potom pudy.

Trblietka

Ja by som sa oznacila ako dievca ktroe malo doma teror atd. otec nasilnik doma povalac inak vorkoholik, vsetko tzv na hotove.

ja hladam opak.

moj prvy frajer, isiel na dovolenku a nasiel si tam inu.
moj druhy ma vymenil za drogy
moj treti ma mal aj z inou naraz v inom meste
a teraz jeho excelencia pan je zenaty

kde je spravodlivost ?
vzdy ked som bola zadana, priatelia a priatelky dotycneho sa vyjadrovali len v superlativoch, ake ma stastie.
ludia vravia ze mam zmysel pre humor, vkus, styl, charizmu, krasu..........

preco muzovi v prevahe voci zene vseobecne nestaci na sex len jedna zena, preco mu nestaci byt stastny s jednou mat vsetko po com tuzi, a nie urobit tu nestastnou a podviest s inou.

ach muzi keby sa vam tvorila len jedna spermia za mesiac ako zene vajicko. svet by bol hned ruzovejsi.

Sejla

tak chap neskúsený nie je pre také nevyzreté ženy bohvie čo, chcú skúseného, lebo podvedome chcú medzi sebou súťažiť - chcú byť tie najlepšie, čo kedy mali
potom chlap slušniak - nezahrká s ich emóciami. Ich duša chce byť týraná, chce byť ľutovaná a môže realizovať svoju chorú potrebu niekoho prevychovávať, meniť - spasitelský syndróm
chlap tichý, sromný - v žene evokuje nepriebojného a zbabelého chlapa, ktorý nebude úspešný v práci a ani silnou oporou v budúcnosti a striktnou nemanipulovatelnou rukou pre potomstvo

Maoam

0vecka: samozrejme, ze je to chyba tej baby, ona musi prist k rozumu, len tie dovody PRECO je taka, su rozne

ak ma ale baba predispozicie, ako rozumove, tak aj charakterove na to, aby dospela, prepla v hlave, tak na druhy pokus to vyjst moze

0vecka

2 Maoam ale to su vecsinou tie druhe manzelstva niektorym uz potom zapne ale na prvy pokus to nefunguje.... a inak sa to da lahko pozorovat... su taky co sa nanho pozries proste bez prace bez penazi uplny debil a vzdy sa okolo neho mota fakt ze fesanda este sa k nej nastahuje a krmy ho cely cas a on jej po polroku da kopacky a najde si inu :) .... nic v zlom ale to uz ani nieje chyba tych chlapov ale tych zenskych... na druhej strasne mas losta ktory to mysli dobre a nic...

lost

pan d.

no ja povodne pocitam s tym ze nie, ale o to nejde, ide o to ze pisem a krivim si realitu vo svoj prospech, ze to pisanie ma nejaky zmysel :D

ani schyzofrenici sa nezamyslaju nad tym ci ten kamrat v hlave je realny alebo nie :D

Maoam

Lost, pretoze bud je to ten pripad, ze nevie, co chce, nevie sa vpratat do koze, to su väcsinou tie velmi pudovo zalozene zeny (chlap ma byt pekny, namakany, mat prachy a dobre ju pretiahnut, aky ma charakter je stvrtorade) a musi si nabit drzku ALEBO je to ten pripad, ze ide o dievcatko vychovavane mimo realitu, ktore bolo krmene bajkami o princoch, odchovane na telenovelach a americkych sladakoch, alebo ide o babu, ktora zazila doma teror a bola vychovavana k tomu, ze ako zena je povinna muzovi vsetko znasat a tolerovat, pretoze je to Poloboh a ona nema ziadnu hodnotu

tak si vyber

0vecka

2 Trblietkaale no tak tym povalacom si vyskrtla losta.... 2 lost no offence...

praveze ide o to ze chlap to musi tak zahrat ze je hajzel ale hra sa na slusaka... teda lost ten iphone ti nepomoze... :-D ... u mna to aspon tak fungovalo... hlavne najvecsia tragedia je povedal ze si este ziadnu nemal ... to ta uplne odpise... ja som to zvykol zamlcat niecim takym ze no nebudeme o tom teraz hovorit ved je to nakoniec jedno je to minulost a dolezite je co je teraz (99% si okamzite predstavilo ze som mal aspon 50 zenskych :-D )