Ako si urobiť radosť po rozchode?

Príspevok v téme: Ako si urobiť radosť po rozchode?
cilka14

Môj vzťah neskončil práve najkrajšie, dosť ma to bolí, snažím sa naňho nemyslieť a začať nový život bez neho ale je to ťazké. Čo urobí Vám radosť v takomto ťažkom období? Ja viem že klin sa klinom vybíja, ale ja to tak riešiť nechcem. Záujmy ma zrazu nebavia, snažím sa dokopať aspoň dokopať k cvičeniu ale to tiež nejde nikdy. Stále len sedím pri PC a rozmýšlam o ňom, ale ja už chcem zabudnúť ale ako? kamošky nemám. Rozmýšlala som o zmene vizáže, ale na to nemám financie...poradte hocičo čo by ma inšpirovalo. Poprípade aj nejaké poučné knižky ktoré by mi trošku pomohli vysporiadať sa s tým

cilka14

idem si pozrieť sex v meste ak najdem nejaku stranku kde sa mi ho podari aj spustit.
Odkedy som sa s nim rozišla na čokoladu ani nepomyslím. Skôr ma ťahá vypiť si, ale pijem len tak pohár vína večer aby som vedela lepšie zaspať.
Ja som urobila jednu obrovsku chybu, a nepočuvala vaše rady. Napísala som mu, že ako sa mohol ku mne takto zachovať, nevysvetliť mi veci okolo rozchodu, že som to od neho nečakala, ale ze mi je to už jedno uz mu písať nebudem a ináč sa vtierať. ja viem nemala som to urobiť ale čo už. moja zvedavosť zvíťazila. Nemyslím, že mi odpíše, ale pre moju dušu to je takto asi lepšie. uvidíme dokedy

Sejla

Yersinia:)) chudáci dôchodci!
Na rozdiel od cirka14, rozišli sme sa v dobrom a všetko si vyjasnili
Pozerala som všetky časti Sexu v meste, každý deň 2,3 časti bez dabingu (brala som to ako komédiu jasné!?) každý deň som doma cvičila Yogu, chodila von korčuľovať, čítala knihy, ostrihala som si ofinku, učila sa po grécky a asi v priebehu mesiaca aj skutočne odišla pracovať do grécka :)... a tam som už bola prinútená zabudnúť na svoj žial

Yersinia

Rob hocičo čo Ti aspoň trochu pomôže nech to je akokoľvek absurdné. Ja som v tomto období jedla strašne veľa čokolády, veľa spala, veľa plakala, každý deň som zjedla jeden pohár sušených paradajok, počúvala som dubstep napriek tomu že som na metal (jediná hudba ktorá na mňa pôsobila absolútne neemočne) a pozerala trápne teenagerské filmy (prcičky 1-8 a podobne), hlavne nech je tam čo najprimitívnejší dej, chodila sa prechádzať v noci von s hudbou, zazerala som na ľudí, nepúšťala som dôchodcov v MHD sadnúť si a argumentovala som si tým že "ty máš možno umelý kĺb ale mňa bolí srdce - kto je viac", každý deň som si aj dva krát lakovala nechty, navliekala som si gorálky, háčkovala...a potom to prešlo.

kafe

tak pol kila čokolády, to poteší, nie? Dopraj si kus horkej alebo nejakej vysokokvalitnej čokolády. Zahrab sa v knižnici a vyber si zo 5 kníh, ktoré ťa strhnú do deja, tie čo ťa nudia nechaj tam. Pohyb a čerstvý vzduch. A ešte - vypíš sa na papier, keď už nemáš kámošky. Všetky svoje úvahy o ňom, otázky, všetko čím ťa zranil napíš a potom roztrhaj a zahoď.

Maoam

NEcharakterny clovek ti vysvetlenie nepoda, sprava sa neferovo, ferovy a charakterny clovek by ta netahal za nos, nechcel by, aby si sa trapila a slusnost by mu kazala vec vysvetlit a poriadne, lebo na to mas pravo a on by si povazoval za povinnost, to urobit, uz len z ucty a respektu voci tebe..

najlepsie urobis, ked ho budes ignorovat a nedoliezaj, nepros o vysvetlenie, neponizuj sa

ten muz za to nestal a nehodili ste sa k sebe

mas na viac, hladaj si cloveka, ktory je AKO TY

cilka14

ale ked tvrdil, že si žela aby sme boli kamarati myslela som, že mám narok aspoň na vysvetlenie, ale nemám asi :(

Leela333

Keď sa ti uľaví... Ale dosť sa pred ním ponížiš. Ja som to spravila, že som sa spýtala, ale už po rozchode. Vôbec ťa to neposunie, lebo buď bude klamať, aby ti tak neublížil, alebo spraví to, čo môj a nepovie ti absolútne nič.

object

Nevysvetli ti to. Keby bol férový, povie ti to pri rozchode. Každý ma svoj uhol pohľadu. Nechaj tak, nepatrite k sebe, to je celé.

cilka14

keď ja som mu naivne verila, že to so mnou myslí važne. Podľa vás by bolo hlúpe ak by som mu napísala, aby mi to vysvetlil? Aj keď to bude bolieť, myslím, že ma to len posunie a nebudem sa stále zapodievať tým, že asi prečo to tak je.