Sme kamaráti alebo sme v neoficiálnom vzťahu ?

Príspevok v téme: Sme kamaráti alebo sme v neoficiálnom vzťahu ?
Carellova

caute !
Pred mesiacom som tu pisala o kamaratovi, s ktorym travime vela casu ale on chce byt len kamarat napriek tomu ze ja ho lubim a on o tom vie.

Postupne sa nase ´kamaratstvo´ zacalo vyvyjat. Bola som dve noci sama doma a napadlo ma ze ho pozvem hore. Ostal spat obe noci a len sme vedla seba lezali opreti.

Postupom casu sa stretavame coraz castejsie a najprv sme sa zacali len obijmat ked sme sa lucili, neskor sme na lavicke boli o seba opreti ja o jeho rameno a on o moju hlavu. Potom mi uz drzal ruku...

Poobedia niekedy travime u neho a len tak sme k sebe prituleni.

Dnes som u neho prespala. Pritulili sme sa k sebe a jednou rukou ma zacal hladkat po chrbte a potom aj na zadku a zacali sme sa bozkavat a pritom sme o nas kecali. Ze teraz nehlada vztah ze chce byt volny a ze ked ho zacne hladat, vie za kym ma ist, akoze za mnou, ze mu je somnou dobre.
Po tom si na mna lahol, obaja obleceni zacali sme sa bozkavat, na krku na bruchu on mna. A vyzeralo to aloby sme spolu ´spali´ ale boli sme obleceni.

On stale vravi ze sme dobri kamarati.
Ja neviem co si mysliet.

Bude z toho nieco? Citi ku mne nieco?

Dakujem !

aurora666

nelubi ta, vztah s tebou nechce, si mu dobra len kym nepride nejaka ktoru bude lubit....ale dobre, dajme tomu ze sa rozhodnes cakat nanho...a dajme tomu ze sa date dokopy...naozaj by si chcela niekoho koho si musela na lasku presviedcat? neoplati sa pockat na niekoho kto ta bude zboznovat od zaciatku? ja som toto zazila, keby som chcela mohla som byt s nim, ale iba ako kamaratka s vyhodami, on by sex neodmietol, nastastie som sa uvedomila pred tym ako sa stalo nieco viac, bolo to tazke, ale viem ze si zasluzim niekoho kto ma bude milovat a nie niekoho pre koho som len sex. objekt

Carie

Ako nehovorim, ze je uplne nemozne, ze raz s tebou bude chciet vztah. Pocula som o jednom pripade, ked baba cakala a dockala sa. Ale je to skutocne velmi nepravdepodobne. Lebo keby s tebou chcel mat vztah, keby si bola pre neho ta prava, tak by mu bolo jedno ci je po rozchode mesiac ci 2 roky. Ale ked s tebou nechce vztah teraz, preco by to mal menit. Inak, ja som nieco podobne zazila tiez. Rok som sa stretavala s jednym, mali sme akoby vztah, stretavali sme sa, spali sme spolu, aj sme chodili na vylety, do cajovne a pod. Vyzeralo to uplne ako vztah az na to, ze mi stale hovoril, ze vztah nechce. A po roku ma nechal tak a nasiel si inu, s ktorou uz vztah chcel. Vzdy je to tak. Ak ta nechce teraz, nebude ta chciet nikdy.

petka9854

ja som take to nieco zazila...trvalo to asi 9mes..zo zaciatku pohoda kamarati, rande, casom dotyky, bozky a sex...po case som to brala "ze sme spolu"....po 3mesiac som sa odhodlala opytat ci sme v normallka vztahu,,,tak povedal ze na vztah sa neciti, tak som sa velmi trapila kvoli tomu ale chcela som ho...tak som vydrzala byt s nim este dalsi cas lebo som ho mala rada....teraz v lete som s tym zase zacala, lebo ubiehal cas a stale som nevedela ako ma bere.... kedze sa chlapec necinil a postavil sa k tomu ako hlupak tak som s tym sekla....pretoze nemienim davat "vsetko co mam" niekomu kto o to ani neostoji a ide mu pravdepodobne iba o sex....aj ked mi nakecaval ze iba o sex mu nejde..ze je mu so mnou fajn a ze ma ma rad...proste keci....
a ako to je teraz???? nevideli sme sa asi vyse mesiaca a pol...samozrejme pise mi nadalej....ako sa mam a pod.... aj by ma chcel prist pozriet....ale vzdy si poviem....naco to je dobre????aby zase vyuzival situaciu ze ho mam rada?????proste jedno viem ze nemienim s nim pokracovat, pretoze mne nezavazne vztahy nevyhovuju:(( takze si uvedom prve co ty chces

Carie

Si na najlepsej ceste stat sa jeho milenkou a skoncit so zlomenym srdcom. Jasne ti nie raz hovoril, ze ziaden vztah s tebou nechce. Je mu sice s tebou dobre, tomu verim, ale musis pocuvat co ti hovori. Chces milenca bez vztahu? Tak to mozes s nim skusit. Chces vztah? Musis hladat inde.

Carellova

caute, dakujem za nazory

noo takze my sme k sebe uprimni. Hovoril ze je to take nezavazne a ze nechce vztah lebo sa rozisiel s babou s ktorou bol 4 roky.
Povedal ze nechce hned ist do vztahu. Chce byt sam.

O tom ake mam pocity z tohto celeho vie. Avsak povedal ze ak prekroci nejaku hranicu alebo mi nieco bude neprijemne, mam povedat.
Vie ze sa mi paci.

Nechcem aby to tak znelo teda najivne ale ja mu verim ..... My spolu spat zatial nebudeme. Keby som s nim mala spat tak to by sme spolu museli chodit.

Hovori ze ma ma rad a ze je mu somnou dobre .... A ze casom ...

cccxxx

poviem ti jednu krutu pravdu. chlapec chce len sex. tak ako kazdy iny chlap. ziadne kamaratstvo a podobne kraviny neexistuju, vzdy ide o sex alebo o minimalne fyzicku bliskost. muz si so zenou nema co povedat. vsetko su to len kecy a small-talk ktory vedie k sexu. o nic ine v tomto zivote nejde. zmier sa s tym.

jaPisem

A este:
Podla mna ta (to) celkom URCITE ZRANI! Prepac, chcem ti dobre- pripravit ta na to.
Na druhej strane ktora baba, ktora riesila viac vztahov a chalanov nebola viac krat zranena, v slzach, "mini depkach". To proste k babam trochu patri. Naozaj vas nechcem urazat, len chcem povedat, ze to nieje nic neobvikle.
Ak niekto nesuhlasi, sorry

jaPisem

Podla mna si ju (ta) nenechava "v zalohe".
Som chalan tak toto je moj pohlad na to:
Chalani su od prirodzenosti trochu svine co sa citov tyka. Bohuzial. On si iba uziva, je mu s tebou dobre, da sa s tebou dobre pokecat, je mu prijemne. Si baba a travite spolu vela casu, tak ho samozrejme aj pritahujes. Podla mna ta ale urcite nelubi- podla mna.
Cize ta moze dost zranit, lebo ty si urcite budes namyslat, ze moze byt nieco viac. Nemysli to s tebou zle, vedome by ta nechcel mozno zranit, ale robi to. Vychydza z toho ako by to bral on- ako chalan a jeho by take nieco velmi nezranilo. Dobre, trochu ano, ale nie tak ako babu, ktora si namysla, ma ho rada atd... -to je zasa babska prirodzena "vlastnost"
No fakt si od toho radsej nic neslubuj a hlavne si ho nepustaj moc blizko k telu. Sex a tak urcite nie.
A uplne najviac by som ti poradil, ze bud k nemu uprimna. Uplne. Viem ze sa mi to takto lahko hovori a ze to asi neurobis, ale keby si mu narovinu povedala ze k nemu nieco citis a ze ta moze velmi lahko zranit bolo by to podla mna lepsie- opat moj nazor.
Tak vela stastia