Spoločný život bez papiera - druh a družka

Príspevok v téme: Spoločný život bez papiera - druh a družka
aduliena

Chcela by som vás poprosiť, aby ste napísali svoje skúsenosti, ak ste v takomto vzťahu, aké sú plusy a mínusy.
Láska je krásna, ale človek nikdy nevie, čo prinesie život a môže nastať rozchod. Ako ste riešili takéto situácie? Prípadne ak sa narodilo dieťa, tiež treba dokazovať, kto je otec, koho meno bude mať... proste samé mínusy a prekážky na úradoch...
Takisto by ma zaujímalo, či ste registrovaní na úradoch, ak žijete v takomto vzťahu, proste ako to všetko je. Vďaka.

lionesssssss

to netvrdím

ale ťažko uveriť babe ako ty, ktorá rozpráva o láske a tom aká je milovaná, ale pritom má toho svojho chlapa už 16 rokov niekde mimo seba
to ja za šťastie nepovažujem

zuzi74

lionesssss ja nie som nestastna osoba a dokonca som aj milovana...musis mat velmi bujnu fantaziu a taku tu zvlastnu vlastnost presviedcat ostatnych, ze len ten tvoj nazor je to prave orechove...

lionesssssss

Meretseger :-) ty fakt nepoznáš jeden jediný obyčajný vzťah, ktorý funguje niekokľko desiatok rokov ? To je mi ľúto. Ja ich poznám vo svojom, aj najbližšom okolí, fakt niekoľko.

Zaujímavé, keď niekto žije a vedie usporiadaný pokojný a normálny život, tak je stratený prípad z 19.teho storočia. Kam sme sa to dostali :-)

S tou svadbou ťa beriem vážne. Pošli aspon mail, pošlem oznámenie, nebude to už dlho trvať :-)

Meretseger

Ach, lionesss, ty si stratený prípad. Tebe zas želám všetky hrôzy opustenia a rozvodu (aj s deťmi, samozrejme, ale keď to chceš riskovať, tvoj problém). Žiješ v 19. storočí, alebo kde. Vzťah na celý život? Hľadaj, moja drahá, potom ti osobne zablahoželám na svadbe ;)

lionesssssss

manželstvom si síce nezaručím nič, ale je tam pravdepodobnosť o dosť vyššia ako pri mingle vzťahu, že to bude záväzok na celý život, najmä ak si vezmem človeka, ktorý zdieľa a vyznáva moje postoje a hodnoty a názory na manželstký život :-)

zrejme ste naozajstnú lásku fakt ešte nezažili. Takú tú nesebeckú, takú proste skutočnú.

A s tým opatrovateľom, to si ma pobavila. Nie je to vôbec vylúčené, že ho budeš potrebovať :-D

je mi ľúto takých životom sklamaných a nešťastných osôb ako ste vy

prajem vám, aby ste raz pocítili, aké je to byť bezhranične a bezvýhradne naplno a so všetkým milovaná

Meretseger

Si môj človek, zuzi! lionesss, prosím ťa, a keby som aj mala ostať stará a sama, čo na tom? To som nesvojprávna, aby som musela mať pri sebe opatrovateľa? Žiaden vzťah netrvá večne a rozväzovať v tejto krajine manželstvo je des, to v prvom rade, a potom, fakt úprimne veríš, že manželstvom si niečo zaručíš? Práve takýto názor je bláznivý, však otvor oči!