Nová a bývalá

Príspevok v téme: Nová a bývalá
Nerieš

S bývalou sme sa rozišli asi pred troma týždňami. Zozačiatku samozrejme depresie z rozchodu, ktoré trvali asi 3 dni, a potom odrazu nič, nechápal som to, ako som sa mohol spamätať tak rýchlo, keď po skúsenostiach s bývalými mi to trvalo oveľa dlhšie. A predvčerom som sa dal dokopy s novou. Pravdupovediac ani neviem prečo, zrejme preto aby som 100% ne zabudol na bývalú. Lenže stal sa presný opak. Nová po mne šla už dlhšiu dobu, to že som sa s ňou dal do vzťahu ju dojalo a bola štastím celé bez seba, ale mne sa stal presný opak. Uvedomil som si že v novej hľadám bývalú, a že proste stále milujem ex, a teraz neviem čo s tým. S novou byť nedokážem, stále myslím na bývalú. S bývalou som sa rozišiel kvôli hlúposti a nemyslím si že by bol problém skúsiť to s ňou zase. Čo myslíte ?

Nerieš

Hovorím Facebook dnes vládne :D ale proste zrazu jej preplo, že nieje na vážne vzťahy, že náš vzťah je stereotypný atď., čo vôbec nebola pravda... Inak povedané, skutočný dôvod môžem len tušiť...

Nerieš

Uvidíme no, lebo párkrat som už u iných bývalých skúšal podobné srandy a nejak to nevyšlo :( ale tak nemám čo stratiť a skúsim to :) nejak to samozrejme prispôsobím :D

Betka132

A co keby si to urobil takto. Najskor si to samozrejme vyriesis so sucasnou, rozides sa, zmenis si status na FB ale byvalu zatial nekontaktujes. Potom jej nechas poslat anonymne velku kyticu kvetov, potom ju vytiahni ako vravis von, ale nie niekde do parku na lavicku, ale na nejake romanticke miesto, je uz na tebe co obaja preferujete, ci romanticku restauraciu alebo nejake pekne miesto v prirode kam ste trebars radi chodili. A tam jej to vyklopis. Keby pre mna nejaky chlap toto spravil, tak ja padnem do kolen :-) A ak si si nou naozaj stopro isty, tak ak by si kupil nejaky zasnubny prstienok tak by si to uplne zaklincoval.

Nerieš

Nebudem to riešiť cez net, vytiahnem ju von, narovinu jej všetko poviem a hotovo, tak to asi bude najlepšie :) vyčítať jej určite nič nechcem, to mi je jasné že by bola hlúposť... A s tým FB dík za radu :)

Betka132

Hlavne sa vyhni chybe mnohych chlapov a to, ze ked budes s byvalou hovorit, nesnaz sa hodit vinu za rozchod na nu. A nic jej nevycitaj! Ja neviem kvoli comu ste sa rozisli, ale nech uz to bolo hocico, a nech uz mal na tom hocikto z vas vacsi podiel viny, vobec sa s nou o tom nebav. Len v tom zmysle, ze bola to hlupost kvoli comu sme sa rozisli, moc ma to mrzi, urobil som chybu... atd. V ziadnom pripade nezacni nieco v tom duchu: ale ty si urobila to a pokazila to a tiez si sa mohla inak zachovat. Bud ju chces alebo nie, a ak ano, tak takymito recami ju nadobro stratis. Najskor si to vyries so sucasnou, to je prvy krok. Rozid sa s nou, zmen si status na FB na single. Chvilu pockaj a potom to vysvetli byvalej, ze si sa s nou rozisiel len kvoli nej lebo si pochopil ze s inou nedokazes byt.

Nerieš

No veď toto že som nevedel či sa na to vykašľať a skúsiť s bývalkou alebo proste pokračovať a spoliehať sa že to nejak prejde alebo ja neviem...

lulu22

novej to povedz čo najskôr a nezavádzaj ju!
so mnou sa ex rozišiel po 3/4roku a vrátil sa k bývalej. bol to pre mňa šok, vyzeralo všetko veľmi slubne. kedže s novou si tak krátko, nebude to tak bolieť ako keby ste sa už viac poznali..

ries to

Ved ty vies co mas robit, tak naco chces rady? Rozid sa s novou a chod za byvalou, hadam uz vies co jej povies...ak ju milujes pojde to samo ! Tak sup, kym si aj ona niekoho nenarazi, bo potom uz bude neskoro.