Bratislava- co vidiet+cestovanie

Príspevok v téme: Bratislava- co vidiet+cestovanie
Monii

zdravim, chystam sa zaciatkom tyzdna na par dni do BA a dost ma desi, ako budem cestovat :)) mohli by ste mi o tom kus povedat? ako to tam vsetko prebieha a take veci.. cesta elektrickou, aj vlakom.. a tiez kam by som sa mala ist urcite pozriet? a este jedna vec, kolko asi miniem na cestovani pocas troch dni? diky za kazde info :)

Moniiiiiiiii

.. ak by to niekoho zaujímalo, tak prvú polku dňa sme zvládli, jedna cesta bez prestupu a druhá aj s prestupom, horko ťažko :DD raz sa nám dvere neotvorili, tak som si spomenula a stlačila to tlačítko, a ono sa to otvorilo :D .. ešte by ma zaujímalo, že ked na zastávke neni stánok ani ten stroj, a ked už nechcem cez telefón lebo taká faktúra bude .. tak ako sa to ešte dá? :P

lost

mne zavrel dvere aj s bundou medzi dverami :D
mozno este niekde najdem cislo busu a cas a miesto v mobile..
ale nechce sa mi to riesit, pochybujem ze to urobil naschval.. asi sa len ponahlal :D

0vecka

2 wyx niektori si a aj vychutnaju ze cakaju kym niesi tka 3m od dveri a potom zavru :-D ... ale moc sa nad takym nevzrusujem :)

wyx

mne to spravil 201 v nedelu na hlavnej stanici. obehla som ho spredu, reku nech vidí, uz som pri dverách, vodič zavrel dvere, stlačam zelené a čus bus. :)

peeetrzka

Ha, kvôli mne čakali minulé az dva autobusy, dokonca nejakých desať sekúnd. Som utekala odpredu, vodič prvého ma čakal, ale ja som utekala az na ten za ním :) tak som prvému poďakovala a druhého poprosila nech otvorí dvere :)) lebo uz boli zavrene a ani ked som stlacila tak uz nešli otvoriť. Týmto im obom srdečne ďakujem, cesta z mesta do petrzky, ku lekárovi a naspäť netrvala ani hodinu...

Monii

čooo? :DD tak nakoniec ma ešte pricvaknú dvere, super :D takže mám kývať rukou, ked sa to neotvorí tak stisnúť tlačítko, kedy vystupujem, tiež stisnúť tlačitko, ano? :D

xxy

flegma :D bus zaplesne dvere, vodic dupne na plyn, ty bezis ako o zivot, ked vidis, ze je to marne, tak brzids, brzdis az urobis flek, uz si zabrzdila, lapas po dychu a....a zastavka plna ludi, co? :D

iskierka

Monii a ked este nie so dost vystresovana, tak ja pridam, ze velmi casto zvyknu autobusove dvere zmacknut na/vystupujucich :D to cestovanie je hotova veda co :)