gynekológ Banská Bystrica

aknitka

Mudr. Trška je veľmi príjemný doktor, starostlivý, vtipný, milý,... ja ho musím ohodnotiť jedine superlatívami. dva dni som ležala na pôrodných sálach pre nepostupujúci pôrod a spomedzi všetkých doktorov bol najvľúdnejší.

aknitka

preto chodím k lekárke lebo keď som pred tromi rokmi otehotnela tak som sa náhle dozvedela, že Sitár začal ordinovať s Fulmekovou a ja som nutne potrebovala ísť na vyšetrenie. ku Klimovej chodí aj moja mamina tak ma tak na rýchlo nič iné nenapadlo. ale som s ňou veľmi spokojná.

frida

tak prečo chodíš k lekárke, ked ti viac vyhovujú chlapi? Lebo mne vôbec, aj ked nemám s nimi zlé skúsenosti

aknitka

ja momentálne chodím ku Klimovej a som s ňou veľmi spokojná. pred tým som chodila k Fulmekovej - to radšej no comment a k Sitárovi - ten bol v pohode, ale začal ordinovať spolu s Fulmekovou a preto som od neho odišla.
keď som však bola tehotná a ležala som v nemocnici tak som mala tú česť asi so všetkými gynekológmi v Roosveltke a musím povedať, že mne tiež radšej vyhovujú chlapi - gynekológovia a to že sú skúpejší na slovo je pravda, ale keď som sa na niečo opýtala vždy som dostala dostatočnú odpoveď.

znechutená

slavina ty možno máš dobrého lekára, ja som vystriedala troch gyndošov a mám s nimi len zlé skúsenosti, necitlivý, nič poriadne nevysvetlili, jeden z nich sa na mna osopil že čo sa tak moc vypytujem? Druhý že čo otravujem s takými hlúposťami a tretí na všetko mávol rukou že to prejde, a pomohla mi až žena a keby nie nej tak už nemôžem mať deti

slavina

Lepšími gynekológmi sú vždy muži,sú totiž citlivejší a neberú všetko ako samozrejme a vedia všetko lepšie vysvetliť. Žena gynekologička je väčšinou tvrdá a neohľaduplná. A myslím si že doktor Španielka je fakt skvelý odborník...

whee_ee

španielka je muž, prepaC:) ja som to dala preto, lebo je tu napisane ze robi v nemocnici, v rooseveltke:)... jedinu ženu, čo poznám, je fulmeková, ktorá robi v sasovej v poliklinike, ale vela zien sa na nu stazuje, takze tu ti neodporucam