Albertová a cena za konzultáciu

jadierko

Strašne dlho sa u nej čaká mne dali termín až o tri mesiace. Ale keď to tu čítam tak vlastne už chápem pre čo. Idem k nej tento týždeň tak som teda fakt zvedavá čo ma čaká,dúfam že to nie sú nejaké bolestivé vyšetrenia lebo ihiel sa bojím ako čert kríža.

mikloss

bol som, vyskusal som, ceny su v cenniku. trcal som tam styri hodiny, cena bola nezmenena, cize nezvysena. takze nijake navyse uctovanie sa nekonalo. mal som stastie, lebo este len zacala robit po nejakej havarii a z hrozov som zistil ze ordinuje len dva dni do tyzdna. a ze vraj len jeden clovek sa k nej za ten den dostane. tomu som neveril, ale ked tam so mnou bola styri hodiny tak mi to bolo jasne ze je to asi pravda. nepytal som sa ale to bolo aj zbytocne kedze je to fakt clovek naprosto vynimocny. kto sa s nov uz stretol tak mi da za pravdu. odporucam, ak budete mat stastie a dostanete sa na rad.

nechapacka

no len nechapem ako moze niekto chodit niekam zadarmo tam kde sa ma platit. ved to da rozum ze taky ludia musia z niecoho zit ved je to ich zamestnanie. a keby nieco tak cennik hovori jasne co co stoji, treba sa zaujimat. ja ked niekam idem najskor si zistim co to bude stat a podla toho sa rozhodnem. a ked sa rozhodnem ze idem, tak aj zaplatim.

kombo

No vsak prave este mi niečo nájde a budem sa musieť liečiť:D kým ma nikto nezdiagnostikuje,oficiálne som v norme a tam chcem aj ostať.

pan d.

Uz aj ja by som najradsej isiel k tej Albertovej, reklamu ste jej tu spravili priam dokonalu:D Len mozno o nu ani nestala:D