Bez predohry

Príspevok v téme: Bez predohry
jaja018

Caute mam taky problem a nemyslim so ze som jedina. Nam s manzelom trva sex tak max 10 min. Vyzera to asi takto. Ked mam chuť prídem k nemu začnem ho bozkavat hladkat tam dole spravím faju a pod.... On zatial len tak sedí leží, nečinne. Potom sa postaví a dá mi ho tam spraví sa a konec. (Ja sa vecsinou tiež spravím) Niekedy sa nemá ani k tomu aby on niečo spravil.musím si ja manho sadnúť. Ked je po všetkom dá si pivo cigaretku a je po romantike. To nehovorim o tom ze mi c hýba predohra. Minule som sa sťažovala tak mi dva krát stlačil prso pohladkal cez nohavice tam dole a hotovo. Ako ho mam donútiť k niečomu viac? Jeho prsty som nemala v muslicke uz rok a o lyzani ani nehovorim. Sme spolu dva roky.

jaja018

Pred svadbou to nebolo takéto, vtedy bolo vsetko ako ma byť. No teraz je celá iniciatíva na mne. Už dva týždne nič nebolo lebo cakam kedy začne s tým on. Ale zatiaľ som sa dočkala tak pusi na dobrú noc :-(

Allenkaaaaaa

jaja a ty chces od nas radu? Aj ked tvojho chlapa nepozname? Bohvie, co v tom je. Ale zistis to len ty sama. Spytaj sa ho, ries to s nim. Alebo mu ukaz, aky ma byt. Vsetko prevezmi do svojich ruk a ukaz sa mu v takom svetle, v akom ta este nevidel. Kup si krasne pradlo, daj vysoke opatky a vrhni sa na neho, ze nebude moct lapit dych :) A ked skoncis, povedz mu, ze nabuduce chces na oplatku to iste aj ty od neho. A ked to nepochopi, tak ho kopni medzi tie nohy...Vies, je tazke ti vraviet, co mas robit, ked nikto do vasej domacnosti nevidi. Mozno si si ho ty tak premaznala, ze nie je schopny nicoho. Mozno nema na teba chut, lebo sa o seba nestaras....Na to vsetko ale musis prist ty sama

xxxy

Chlapci, a vy sa rozprávate so svojimi priateľkami? Aké sú ich reakcie? Ak sa to evidentne nedá vyriešiť, tak sa treba rozísť, ak Vám to tak strašne vadí.

Niekde som čítala, že nemám od chlapa čakať, že mu napadne urobiť niečo také, ako ja robím jemu/pre neho (napr. navarím, operiem, vyfajčím, kúpim niečo na spestrenie sex. života ...) lebo jemu to vôbec nemusí prísť prirodzené a ani mu to fakt nenapadne. Jedine ak mu to poviem, či by aj on nemohol.

Môj však, ak mu poviem, že mi niečo chýba, tak sa snaží to napraviť a nahradiť :)

Azzorr1111

Opak.

Kurva chlape máš pravdu,tiež by som nemal problem riadnu fajku si spraviť.
Často som taký nadržaný ,že by som pretiahol i tarantulu v pokluse a ta moja ani počuť nechce o trtkačke.
Pozerám sa občas na svojho psa..ten si sadne vylýže pipika vyoblizuje gule a je spokojný , je to trošku nespravodlivé voči nam...občas mu i závidím!!!!

Ženy pred svadbou by trtkali ako červené mravce...po svadbe,zistia,že muž za dobru trtkačku spraví všetko,len aby si za...al a začnu to zneužívať vo svoj prospech!
Že je to tak ženy,Vy nositelky utechy v rozkroku?

Eugen22

Si zlatučka a ten Tvoj je taká truba.
Čo by som zato dal,keby moja bola taká aktívna. U nás musím ja začínať a doprosovať sa pomali,milujem orál tiež asi ako Ty,rád moju spravím na klitorise a vyprstujem na G-čku,no ona mi odmieta orál spraviť,strašne by som to chcel. Som dosť romantický a strašne rád sa hladkám,bozkávam celé telo...u nas som ja ten,čo je aktívny a manželka je dosť pasívna,asi tolko,potreboval by som taku ako si Ty....moc!

Opak

hmm, ja mám opačný problém. Nechcela by si sa niekedy stretnúť ? :) (vtipkujem ;)) Tiež to tam mám moja milá leží, minule som jej to robil ústami a prštekmi naraz asi hodinu.... ja to robím automaticky, bozkávanie jemné kuskanie, ušká, prsia, bradavky... A od nej som nezažil fajku čo sme spolu dohromady ani 4minuty.... vždy urobí hlavou 3pohyby... to ani nestihnem zaregistrovať... a myslí si že je to ok. Neviem v čom robím chybu, holím sa, sprchujem tiež veľmi často, hygienu dodržiavam.... Sám sebe by som fajku problém urobiť nemal :D keby to šlo. A ona nič :/ tiež neviem ako ju k tomu dohnať alebo keby ju aspoň raz napadlo ľahnúť si na mňa... ja som vždy nad ňou... Je to na nič, už dlhšiu dobu rozmýšľam že sa s ňou rozídem. Lebo je v tejto veci obrovský sebec.!

xxxy

tak ešte som sa s takýmto nestretla, ale ak by som bola na tvojom mieste, tak by som ho iste spi*ovala, že nech si hned nezapaľuje tú cigu a neotvára pivo. A keď sa ti nevie venovať pred sexom, tak nech to robí aspoň po ňom - ležať v posteli a držať sa v objatí a občas si dať aj nejakú pusu. Ja by som sa cítila ako ku*va, ak by to u nás vyzeralo takto.

A pred svadbou to vyzeralo tiež takto?