Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky

Príspevok v téme: Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky
rianah

ahojte, uz som pisala ohladom pravdepodobnej laktobacilozy, trapi ma pol roka kysly biely vytok niekedy hlienovity, riedky alebo husty. mam to hned po menstruacii, opakovane stery nic neukazali, len raz enteroccocus faecealis, ten som preliecila atrb oralne ampicilin a vytok mam stale. ja som uz zufala, neviem co mam robit, dole mam vsetko citlive na dotyk, cervene a páli ma utetra....najlepsie na tom bolo ze u urologa cievkovany moc bol vraj sterilny a u obvodnej moc- pritomna zmes bakterii....krcne bolo ok, a som s nervami v konchoch. imuno vysledky boli celkom ok, az na zvysene ASLO, teploty uz ale nemavam tak zajtra idem na kontrolne odbery.... mate s tym skusenosti? asy ste mali vkuse vytok a zadne kvasinky??????ake nezaberajju ani antykykotika, ani antibiotika, v com moze byt problem :((( este skusim zajst za koznou

rianah

ja neviem preco, ale take silne abstaky som v zivote nemala ako teraz...a zaujimave ze kvasiniek nikde...aj ked som brala atb -po nich som mala dostat kvasinky a nic aj mojej gyn. s ato nezda, lebo keby som mala aspon tie kvasinky tak tie sa liecia spolahlivo ale toto co mam ja, to neve nik co to je...tak ostava celkova zmena zivotneho stylu a myslenia.

rebeka55

joj sladkostiam sa teraz vyhýbaj daj si až keď budeš mať absťák :) a samozrejme zaklad je veľa veľa piť, vyvaruj sa bublinkových vôd a sladkých.

rianah

absolvolvovala som uz krvne odbery na zapalove markery, vytery z hrdla, nosa, posvy( na aneroby anaeroby, vsetky pohlavne choroby), vulvy, sono vajecnikov,odber cievkov -moč, caka ma este sono brucha, brusnych organov, cystoskopia,hadam sa z toho raz vymotam ... ale viem aspon , ze nesom sama...dik baby

rianah

rebeka55, vobec si s ama nedotkla a ja viem ze si to nemyslela zle, cim viac názorov tym lepsie :) aspon viem ze niesom sama s tymto problemom a sa tu na tomto diskusnom fore mozem podarit s babami. a ano priatela skusim vyuzit, ale on ,,blbec" si mysli ze nieco odomna chyti, (hoc nic nemam a posvu mam doslova sterilnu) boji sa toho vytoku...no uz to nejak poriesim, ale kazdopadne viem ze psychika urcite robi velmi vela. a taka ko pisala Lienocka prehodnotim svoj doterajsi zivotny styl, lebo som aj dost pribrala, pchala do seba sladkosti a nepila vodu... mozno to bude celkove prekyslenie organizmu, oslabenie lokalnej imunity, ked mi nepomohli lekari budem si musiet nejak pomoct sama.kazdopadne dakujem vam vsetkym za cenne rady :)

rebeka55

lieky nepomôžu pokiaľ si to človek v hlave nedá do poriadku, držím palce. Ak ťa štípe a je to začervenané pomôže klasická modrá indulóna je neškodná a ukľudní. A potom sú aj prírodné na čistenie odvar z petržlenovej vňate napr. piť je to hnusné možno ťa z toho natiahne ale prečistí ťa to.

rebeka55

V žiadnom prípade som sa ťa nechcela dotknúť a som to nemyslela zle. Ja som mala tiež také problémy. Jeden známy, ktorý sa venuje bylinkám a liečeniu mi poradil aby som prehodnotila doterajšieho priateľa a najlepšie ho vymeniť za nového. Je to ženský problém tak ten problém treba hľadať vo vzťahu. Sex je veľmi potrebný a čím je ho viac tym lepšie pre ženu lebo tým sa čistíme tam dolu :) treba si ho užívať vždy si ho dopriať a tešiť sa naň. Buď trochu sebecká a využi svojho partnera :) ja neviem ako to je možné ono to ale naozaj aj tak funguje.

rianah

teraz som brala atb ampicilin per os, na tu asi ,,laktobacilozu" premnozenie dobreho laktobacila-teda jeho jedneho druhu-cytologicka vaginoza (premnozeny laktobacil-presne doderleinove tycky,ktore su 10 x dhlise)ale v klasickych kultivaciach to vypada ako obycajny laktobacil, cize problem sice je, ale zaroven nieje, pretoze na slovensku je len par laboratorii, kore su schopne odlisit druhy laktobacilov :( od vetdy co som brala ten ampicili som skoncila na gyn,. pohotovosti, zrejme aj prehnana reakcia, zhorsenie vytoku, zapalene cele okoli vulvy a vulva....:( brali mi steryx zas tak len cakam co vyjde , ale myslim ze zas nic...

rianah

ahoj rebeka55, tak v partnerstve som velmi nestastna, ale to len kvoli tomu, ze najprv boli tie problemy pri sebe (este vo februari) ma to zacalo palit, tak sme s pohlavnym stykom prestali uplne, sem tam ma drazdil rukou, ale naposledy to dopadlo tak ze som skoncila s placom, napuchnutou uretrou a pálenim celej vaginy (alegriu vraj nemam na nic, urologia- svetsky testy vysli ok, este ma caka cystoskopia)...takze nevem ci to moze byt sposobene az tak psychikou...

lienocka2808

presne rebeka55, aj v tom moze byt problem. Clovek moze byt navonok stastny a vnutri ho trapi problem, ktory sa prejavuje fyziologicky ako bolest pripadne inak.

rebeka55

Môže to súvisieť s doterajším priateľom. Tvoj postoj k sexu a tak. Myslím psychiku. Nemáš v partnerstve problémy?